Planetarium Discovery Nadmuchiwany namiot kopułowy

Szczegóły produktu

Tajemniczy wszechświat przyniesie niekończącą się wyobraźnię i szczęście dzieciom. Dzięki przenośnej kopułce odkrycie planetarium, może przyciągnąć dużą liczbę dzieci w dowolnym miejscu i czasie, a także może stymulować pragnienie dzieci do wiedzy. Co najważniejsze, może być łatwy i szybki w ciągu kilku minut, a po użyciu może być zapakowany w małym rozmiarze do przechowywania. A koszt jest dużo kochanka niż tranditiona budynków.


Poza tym, YOLLOY jest top&professiona producent nadmuchiwanego namiotu kopułowego planetarium w Chinach. Nasz namiot planetarium jest lepszy do dysplanu, odpornego na promieniowanie UV, zmniejszającego palność i przeciwzmarszczkowego. Materiał jest w kolorze niebieskim lub czarnym na zewnątrz i jaśniejszy szary wewnątrz. Mogą być w dobrym stanie po 3 latach pracy lub dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym materiałem.

Poniżej znajduje się materiał i wykonanie pokazano:

details of inflatable planetarium dome tent


Namiot kopułkowy może być wykonany w różnych wysokich, dodając pierścienie na dole, aby spełnić więcej wymagań.

Kopuła 1-2 pierścieni dla lepszej stabilności

planetarium dome tent with 1-3 rings

Kopuła 3-5 pierścieni do wkładania z siedzeniami

planetarium dome tent with 3-6 rings


FAQ:

P1: Czy mogę mieć próbkę po pierwsze?

O1: Tak, przykładowy materiał może być dla Ciebie swobodnie. Podczas gdy próbka planetarium kopuła namiot trzeba zapłacić. Jeśli nie ufasz nam bardzo dobrze, możesz poprosić o bezpłatny materiał próbki fristly, jestem na pewno zamówisz nasz namiot po sprawdzeniu materiału.

P2: Skąd mam wiedzieć, że twój materiał jest trudnopalny?

O2: Każda partia tkaniny wyprodukowanej na kopuły musi przejść rygorystyczne badania laboratoryjne pod kątem opóźnień przeciwpożarowych, zanim zostanie przyjęta do produkcji. Test jest wykonywany przez SGS-CSTC CO., LTD. zgodnie ze standardową metodą testów ogniowych NFPA701:2010 dla rozprzestrzeniania się ognia jąder i folii. proszę się tym nie martwić.

P3: Jak mogę zamówić?

A3: Skontaktuj się z nami i potwierdź ten, którego potrzebujesz, niż wyślemy Ci umowę, aby sprawdzić wszystkie szczegóły. Po potwierdzenie, niż można zorganizować wpłatę depozytu na produkty niedostępne. Chociaż, można zorganizować pełną płatność, aby uzyskać element magazynu w szybko.

P4: Jak utrwać namiot, gdy doszło do wypadku?

A4: Dome są bardzo trwałe i większość z nich jest nadal w dobrym stanie po 3 latach pracy lub dłużej. Kiedy doszło do wypadków, małe otwory mogą być połatane drobnymi okręgami dodatkowej tkaniny i kleju do tkanin. Łzy można przemknął przez szycie, a następnie pokrycie szytej tkaniny łatą tkaniny kopułkowej i kleju tkaniny.

P5: Na jakie problemy należy zwrócić uwagę w użyciu?

A5: Nigdy nie używaj go w dzień silnego słońca lub deszczowych dni. Jeśli kopuła zamoczy się, musi być napompowana i dopuszona do wyschnięcia. Jak każda szmatka, może pleśnić, gdy przechowywane na mokro. Woda może również stracić klej trzymając paski tkaniny nad szwami kopuły. Nigdy nie przechowuj kopuły w środowisku, w którym temperatura może spaść poniżej zera. Nigdy nie napompuj kopuły w pobliżu światła nad głową.


Serdecznie witamy twoje zapytanie, aby dowiedzieć się więcej o naszym nadmuchiwanym namiocie kopułowym planetarium. Yolloy promise zaoferuje Ci profesjonalne produkty, a także usługi.

Hot Tags: planetarium odkrycie nadmuchiwany namiot kopułowy, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również