Przenośna kopuła planetarium z jednym pierścieniem

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot kopułowy planetarium jest szeroko umieszczony we wszelkiego rodzaju filmach wewnętrznych lub zewnętrznych, różnej wielkości dla wymagań pomieszczenia. Jest bardzo popularny w edukacji filmowej w planetarium. Ludzie będą mieli silny wpływ na wizję filmu o namiocie kopułowym planetarium.

Dla klientów potrzebujących bardziej tradycyjnego teatru planetarium oferujemy kopuły z pierścieniami, które nadają kopule pionową ścianę poniżej powierzchni projekcyjnej. Pierścienie lub rurki są nadmuchiwane przez ten sam wentylator, który nadmuchuje kopułę. Każdy pierścień ma średnicę 30 cm (1 stopa) i można dostarczyć do 5 rurek na żądaną przez klienta linię sprężyny. Jedna lub dwie rurki utrzymują średnicę kopuły i zwiększają stabilność. Trzy do pięciu rur tworzy ścianę, przy której można ustawić krzesła. Klienci, którzy chcą mieć konstrukcję kopułową z krzesłami, często wybierają kopułę pierścieniową.

Najlepsze obrazy wyświetlania nadmuchiwanego namiotu kopułowego z projekcją 360:

Best display images of 360 projection inflatable dome tent


Te kopuły są cięższe i dlatego nie są tak przenośne jak standardowa kopuła, ale znajdują wiele zastosowań, w których kopuła jest ustawiona na więcej niż jeden dzień lub nawet jako tymczasowy teatr w muzeach lub innych miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, hole i obszary wspólne . Kopuły pierścieniowe zostały wykonane w rozmiarach od 4-metrowych kopuł pasujących do targów lub sal lekcyjnych z wysokimi sufitami po 8-metrowe przenośne teatry.

Oto kilka nadmuchiwanych namiotów kopułowych z pierścieniami w celach informacyjnych:

inflatable projection dome tents with rings

Szczegóły przenośnej kopuły planetarium z jednym pierścieniem:

1. rozmiar (metry): 5 m ~ 10 m średnicy lub według rozmiaru niestandardowego;

2. Materiał nadaje się do wyświetlania filmów i spełnia normę NFPA-701, trudnopalny;

3. dostępny projekt niestandardowy;

4. ciemnoniebieski lub czarny kolor;

5,2-letnia ograniczona gwarancja, a wszystkie produkty będą sprawdzane przez dział kontroli strony trzeciej. przed wysłaniem.

Oto klienci' informacje zwrotne o przenośnym nadmuchiwanym namiocie kopułowym planetarium:

portable inflatable planetarium dome tent

Czy chcesz wypróbować swój własny namiot kopułowy planetarium i mieć dobre wrażenia z jego używania? Prosimy o kontakt z' nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania dalszych informacji, zaoferujemy Ci najlepsze usługi, wysokiej jakości kopułę i większość korzystna cena.


Hot Tags: Kopuła przenośnego planetarium z jednym pierścieniem, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like