Nadmuchiwany ekran filmowy na zewnątrz do projekcji

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

W miejscach, w których panuje odpowiednia atmosfera plenerowa, istnieje możliwość ustawienia kina domowego na swoim podwórku.W zależności od dostępnej przestrzeni może to być po prostu wersja tymczasowa ze składanym ekranem, projektorem i kilkoma głośnikami lub stałe urządzenie z ogromnymi ekranami i dedykowanym dźwiękiem ustawionym przy basenie. Ze względu na charakter zewnętrzny, nadmuchiwany ekran filmowy jest dość popularny na przyjęciach z grillem i imprezach przy basenie.


Poniżej znajduje się widok z różnych stron tego nadmuchiwanego ekranu filmowego do projekcji na zewnątrz:

Different Side View of Inflatable Movie Screen Outdoor For Projection


Zewnętrzny przenośny nadmuchiwany ekran filmowy Pro na każdą okazję. Imprezy filmowe na świeżym powietrzu budują społeczność i świetnie nadają się do filmów w parku, nocy filmowej w mieście, zajęć szkolnych, po meczu piłki nożnej, spotkań firmowych, filmów przy basenie, nocnych gier stanu Ohio, WIELKICH do zbierania funduszy i nie tylko. Już teraz zaplanuj letnie wydarzenie filmowe na świeżym powietrzu.


Ten zewnętrzny nadmuchiwany ekran kinowy ma strukturę do szycia, potrzebuje ciągłego nadmuchiwania dmuchawy powietrza, zrobiliśmy wiele oczu kukurydzy na ekranie i ramie, aby połączyć je za pomocą liny. .


Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanych ekranów projekcyjnych:

Detailed Pictures of Inflatable Movie Screen Outdoor For Projection


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany ekran filmowy na zewnątrz do projekcji z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie