Nadmuchiwany ekran filmowy do projekcji

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwany ekran filmowy do projekcji


Szczegół:
W miejscach, w których panuje odpowiednia atmosfera na zewnątrz, ludzie mogą ustawić kino domowe na swoim podwórku. W zależności od dostępnej przestrzeni może to być po prostu wersja tymczasowa ze składanym ekranem, projektorem i kilkoma głośnikami lub stałe urządzenie z ogromnymi ekranami i dedykowanym zestawem audio przy basenie. Ze względu na naturę na świeżym powietrzu jest to dość popularne na przyjęciach przy grillu i imprezach przy basenie.
Profesjonalne nadmuchiwane filmy na każdą okazję. Imprezy filmowe na świeżym powietrzu budują społeczność i świetnie nadają się do filmów w parku, nocy filmowej w mieście, funkcji szkolnych, po meczu piłkarskim, spotkań firmowych, filmów przy basenie, nocnych gier w Ohio, WIELKICH do pozyskiwania funduszy i innych. Zaplanuj teraz swoje letnie wydarzenie filmowe na świeżym powietrzu.
Nadmuchiwane ekrany Super i Jumbo są prawdziwymi ekranami kinowymi, tak jak w kinach. Oznacza to, że całe światło padające na ekran odbija się idealnie na powierzchni, co daje taką samą jakość i realizm, jak w każdym kinie. Materiał jest winylowy, więc gdy ekran napompuje cięgna przytrzymujące ekran, rozciągnij winyl, aby nie powodować zmarszczek. Te ekrany również nie mają widocznych szwów, co zapewnia doskonały obraz.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany ekran filmowy do projekcji na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie