Nadmuchiwany ekran filmowy na zewnątrz do projekcji

Szczegóły produktu

W miejscach, w których panuje odpowiednia atmosfera plenerowa, istnieje możliwość ustawienia kina domowego na swoim podwórku.W zależności od dostępnej przestrzeni może to być po prostu wersja tymczasowa ze składanym ekranem, projektorem i kilkoma głośnikami lub stałe urządzenie z ogromnymi ekranami i dedykowanym dźwiękiem ustawionym przy basenie. Ze względu na charakter zewnętrzny, nadmuchiwany ekran filmowy jest dość popularny na przyjęciach z grillem i imprezach przy basenie.


Poniżej znajduje się widok z różnych stron tego nadmuchiwanego ekranu filmowego do projekcji na zewnątrz:

Different Side View of Inflatable Movie Screen Outdoor For Projection


Zewnętrzny przenośny nadmuchiwany ekran filmowy Pro na każdą okazję. Imprezy filmowe na świeżym powietrzu budują społeczność i świetnie nadają się do filmów w parku, nocy filmowej w mieście, zajęć szkolnych, po meczu piłki nożnej, spotkań firmowych, filmów przy basenie, nocnych gier stanu Ohio, WIELKICH do zbierania funduszy i nie tylko. Już teraz zaplanuj letnie wydarzenie filmowe na świeżym powietrzu.


Ten zewnętrzny nadmuchiwany ekran kinowy wymaga nadmuchania pompy powietrza, a po nadmuchaniu może utrzymać wiele dni po inflacji, zrobiliśmy wiele oczu na ekranie i ramie, aby połączyć je liną. liny, które możesz zawiązać, aby uzyskać większą stabilność.A ten szczelny ekran o strukturze jest z dobrymi opiniami naszych klientów.Sprzedajemy również inny ekran filmowy o strukturze szycia i jest on nadmuchiwany przez dmuchawę powietrza do stania.


Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanych ekranów projekcyjnych:

Detailed Pictures of Inflatable Movie Screen Outdoor For Projection


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany ekran filmowy na zewnątrz do projekcji z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany ekran filmowy na zewnątrz do projekcji, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like