Nadmuchiwany ekran filmowy do projekcji zewnętrznej

Szczegóły produktu

Do tego nadmuchiwanego ekranu filmowego, materiał, którego użyliśmy do ramy jest klasy handlowej plandeka PVC, która jest bardzo trwała, odporna na promieniowanie UV, ognioodporne i nietoksyczne. Nadmuchiwana projekcja ekranu filmowego to profesjonalny materiał projekcyjny, który jest biały z przodu, czarny tył i nadaje się do wyświetlania projekcyjnego.

 

Dla naszych nadmuchiwanych ekranów projekcyjnych, jest to pełny ekran bez łączenia, materiał jest winylowy, więc gdy ekran napełnia kable bungee trzymając ekran, rozciąga winyl, aby nie powodować żadnych zmarszczek.

Jest więc bardzo odpowiedni do aktywności na świeżym powietrzu i oferuje dobre opinie naszych klientów.

Client's feedback of inflatable movie screen for outdoor projection

 

Mobilny nadmuchiwany ekran filmu projekcyjnego to nadmuchiwana rama z dołączonym ekranem projekcyjnym. Nadmuchiwane ekrany są wykorzystywane do filmów na świeżym powietrzu, festiwali filmowych, teatrów, sportu, wydarzeń towarzyskich i innych imprez wymagających projekcji na świeżym powietrzu.

 

Zrobiliśmy wszystkie rodzaje na zewnątrz nadmuchiwane ekrany przed, poniżej są niektóre zdjęcia dla różnych stylów dla odniesienia:

Different styles inflatable movie screen

 

Akceptujemy niestandardowy rozmiar i projekt. Jeśli masz jakieś wymagania dotyczące tego nadmuchiwanego ekranu zewnętrznego, poinformuj nas o tym.

 

Nadmuchiwany ekran filmowy na zewnątrz potrzebuje dmuchawy, aby utrzymać dmuchanie podczas korzystania z niego. Czy potrzebujesz na zewnątrz ekran filmowy szybko ustawić i wzniesiony w ciągu kilku minut, bezpieczne i stabilne, ten nadmuchiwany namiot filmowy pomoże Ci rozwiązać pytanie łatwo.

 

Czy chcesz spróbować mieć własne ekrany filmowe i mieć dobre wrażenia, gdy używasz go?

Proszę nie wahać się skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych informacji, zaoferujemy Ci najlepsze usługi, wysokiej jakości ekran i najkorzystniejszą cenę.

Hot Tags: nadmuchiwany ekran filmowy do projekcji zewnętrznej, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like