Nadmuchiwany namiot z klatkami uderzeniowymi Do gry w golfa

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot z klatkami uderzeniowymi do symulatora golfa

Detale:

Nasz standardowy rozmiar to 4,6 m * 5,2 m * 2,8 m lub niestandardowe

Materiał to tarp PVC

Waga około 60 kg


Poniżej pełnego rysunku, proszę sprawdzić zdjęcie.

blob.png

Nadmuchiwany namiot z klatkami uderzeniowymi do symulatora golfa rzuca się na ziemię, chroniąc przed burzą, światłem słonecznym i tymczasowym schronieniem. Multi-canvas, wraz z obsługą rzeczy, można usunąć w dowolnym momencie transferu. Namioty są przewożone jako części i montowane po przybyciu na miejsce, dlatego potrzebne są różne części i narzędzia. Zapoznaj się z nazwą każdej części i sposobem użytkowania, znając strukturę namiotów, aby szybko i łatwo skonfigurować namioty.

Nadmuchiwany namiot z klatką uderzeniową do symulatora golfa jest klatką golfową, jest symulowanym placem zabaw golfowych. Podaj piłeczkę do ekranu, a następnie ekran, aby określić położenie piłki zgodnie z trajektorią piłki. Oto obraz opinii naszych klientów dla twojej referencji. sprawdź to.

Nadmuchiwany namiot klatki uderzeniowej do gry w golfaNadmuchiwany namiot klatki uderzeniowej do gry w golfa

Inflatable Hitting Cage Tent do symulatora golfa to nasz najnowocześniejszy nadmuchiwany namiot w roku. Namiot jest bardzo mile widziany na arenie międzynarodowej. A teraz gorąco sprzedajemy namiot nadmuchiwanego klatki uderzeniowej na symulator golfa.

Jeśli lubisz grać w golfa, pośpiesz się, aby się z nami skontaktować.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, nadmuchiwany namiot z klatką do gry w golfa do symulatora gry w golfa na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie