Nadmuchiwany namiot z klatką do gry w golfa

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot klatkowy jest rzucany na ziemię jako schronienie przed burzą, słońcem i tymczasowym schronieniem. Multi-płótno, wraz z podparciem rzeczy, można usunąć w dowolnym momencie transferu. Namioty są przenoszone jako części i są montowane po przybyciu na miejsce, więc potrzebne są różne części i narzędzia. Zrozumieć nazwę każdej części i zrozumieć, jak używać, znając strukturę namiotów golfowych, aby szybko i łatwo rozstawić namioty.

Szczegóły tego nadmuchiwanego namiotu golfowego:

Standardowy rozmiar:4,6 m * 5,2 m * 2,8 m lub niestandardowe

Materiał:Plandeka PCV i tkanina Oxford

Wzmacniacz kolorowy GG; Rozmiar:Czarny lub można dostosować

Waga:Około 60 kg

Poniżej pełny rysunek nadmuchiwanej zatoki na kartę SIM w celach informacyjnych:

complete drawing of inflatable hitting cage tent

Nadmuchiwana sala do gry w golfa to nasz najnowszy nadmuchiwany namiot w tym roku, jest bardzo mile widziany na arenie międzynarodowej, a teraz mamy gorącą sprzedaż nadmuchiwanego namiotu do ćwiczeń w golfa.

Przenośny nadmuchiwany namiot golfowy jest jak klatka do gry w golfa, jest to symulacja golfowego placu zabaw. Uderz piłeczką golfową w ekran, a następnie ekran, aby określić położenie piłki' zgodnie z trajektorią piłki&# 39.

Tutaj pokazano zdjęcie opinii naszych klientów na temat tego nadmuchiwanego namiotu do symulatora golfa w celach informacyjnych:

customer's feedback of inflatable tent for golf simulator

Hot Tags: nadmuchiwany namiot klatkowy do symulatora golfa, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like