Nadmuchiwany namiot treningowy Golfshot

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Jeśli chodzi o organizatorów klubów golfowych, nadmuchiwany namiot treningowy do golfa zmieści się w prawie każdej przestrzeni, to rozsądna cena i pomoże ci śledzić swoje kluby między grami. Poczuj realistyczny tor bez opuszczania swojej nieruchomości dzięki realistycznej sztucznej trawie, a dzięki szerokiej gamie rozmiarów i wysokich ocen prawdopodobnie znajdziesz zwycięzcę.

Cała konstrukcja nadmuchiwanego namiotu do gry w golfa w tym inflacji jest niezbędna do instalacji. Materiał nadmuchiwanego namiotu do golfa zastosowaliśmy plandekę PVC, która wewnątrz jest wzmocniona siatką i obustronnie powlekana PCV. Jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV i trudnopalna. Dzięki temu boki są całkowicie osłonięte siatką i plandeką, aby chronić przed wiatrem i deszczem.

Oto opinie naszych klientów w USA na temat tego nadmuchiwanego namiotu do gry w golfa. To miłe z budynku nadmuchiwanego symulatora gry w golfa,zdjęcia przedstawiają kompletny mobilny nadmuchiwany namiot symulatora golfa, jak poniżej:

clients' feedback of inflatable golfshot training tent

Nadmuchiwana sala symulatorów golfa zostanie ustawiona na festiwalu piwa i wina Cape Fear w centrum kongresowym w Wilmington. Wyjdź i zobacz nas, delektując się najlepszymi winami i piwami, jakie Wilmington ma do zaoferowania.

clients' feedback of inflatable golfshot training tent(1)

Zapytanie