Nadmuchiwany namiot do uderzania huśtawki golfowej

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Ten nadmuchiwany namiot golfowy jest szczelną konstrukcją, wystarczy jednorazowo nadmuchać pompę powietrza, po nadmuchaniu może wytrzymać wiele dni.Ten nadmuchiwany namiot golfowy jest łatwy do ustawienia i przemieszczania.Może być używany w pomieszczeniach lub na zewnątrz, ludzie mogą ćwiczyć golfa w swoim ogrodzie i podnosić poziom gry w golfa, aby w przyszłości pozyskać partnera. Dla amatorów golfa ten nadmuchiwany namiot golfowy jest idealnym produktem do treningu golfowego.


Poniżej znajdują się projekty 3D tego nadmuchiwanego pola golfowego:

inflatable golf tent

Dla najlepszego symulatora golfa w domu, ekran projektora uderzającego w golfa jest podstawą Twojej gry. Zacznij od właściwej stopy, określając wszystko, od idealnego współczynnika kształtu i rozmiaru ekranu do swojego pokoju, po to, czy potrzebujesz gotowego ekranu uderzeniowego Edge Golf. Będziesz chciał dowiedzieć się jak najwięcej o idealnym materiale na ekran do gry w golfa, ponieważ ten nadmuchiwany namiot treningowy do golfa jest wyposażony w duży ekran, a nie tak mały jak tradycyjny.

Jeśli potrzebujesz ekranu trafienia, możemy zapewnić dla Ciebie wysokiej jakości ekran trafienia, ten nadmuchiwany namiot golfowy, jego przód i bok z przednią plandeką i bok siatki, o projektorze, można go zamontować na dachu wewnątrz namiotu.

Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanego namiotu do ćwiczeń golfowych:

inflatable golf tent (2)

Zapytanie