nadmuchiwany pokój glof

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana sala golfowa rozwijała się przez kilka lat i jest jednym z najpopularniejszych produktów w naszej firmie, pomaga doskonalić umiejętności graczy w kluczowych elementach golfa: prowadzeniu, pitchingu, puttowaniu.

Możemy wydrukować Twoje logo, slogan lub inne wiadomości na nadmuchiwanym pokoju do gry w golfa. Ty' będziesz widoczny ze wszystkich kierunków, niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twój namiot golfowy. To daje do sześciu razy więcej miejsca na promocję niż zwykły szyld, a także zalety posiadania przyciągającej wzrok kopuły.

Czy dostarczacie z nadmuchiwanym namiotem golfowym biały ekran? Jak to naprawić?

Tak, możemy dostarczyć biały ekran, a nasz ekran trafień można dostosować.Jeśli potrzebujesz tego ekranu, możemy zapewnić wysoką jakość ekranu. konstrukcja nadmuchiwana.Kiedy potrzebujesz ekranu, możesz go przymocować na rzep.A nasz ekran uderzeniowy ma rzep na rzep, który można również wymienić w przyszłości.Poniżej znajdują się szczegółowe obrazy ekranu nadmuchiwanego namiotu golfowego:

detailed images of inflatable golf sim tent screen

Wyjątkowe cechy przenośnego nadmuchiwanego namiotu symulatora golfa:

1. Czujnik znajduje się przed polem uderzenia pod ziemią, co daje wyraźny obraz obszaru uderzenia.

2. Gracze mogą łatwo zmieniać, jak również wspierać graczy leworęcznych i praworęcznych.

3. Wyeliminowano wszystkie niepotrzebne operacje, ciesz się grą w golfa łatwo i bez stresu.

4. Pola zostały utworzone przy użyciu pełnej grafiki komputerowej 3D z kilkoma drzewami, trawą itp., Która realistycznie odtwarza rzeczywisty obraz pól golfowych.

Hot Tags: nadmuchiwany pokój glof, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like