Nadmuchiwany namiot golfowy

Szczegóły produktu

Jeśli prowadzisz pole golfowe lub Twoja główna działalność związana jest z golfem, ten nadmuchiwany namiot do ćwiczeń golfowych jest najlepszym wyborem wirtualnych symulatorów sportowych i pełnowymiarowego symulatora golfa w Twojej wypożyczalni. Ogromne 4,6 m (szerokość) x 5,25 m (głębokość) x 2,8 m (wysokość) pozwala graczom w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie sportu. Wykorzystując autentyczne krążki i piłki, symulator zapewnia realistyczne wrażenia sportowe. Sprawdź swoje umiejętności w rzucaniu, uderzaniu, rzucaniu, kopaniu, grze w golfa i nie tylko.

Dopuszczalne są usługi niestandardowe, takie jak projekt, rozmiar, kolor i logo, po prostu daj nam znać swoje zdjęcia projektowe, a my wykonamy namiot golfowy zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia tego nadmuchiwanego driving range:

Detailed Images of Inflatable golf swing hitting tent

Wykonujemy nadmuchiwany namiot golfowy w wielu stylach i rozmiarach,Poniżej znajdują się bardziej powiązane budynki nadmuchiwanego symulatora golfa w celach informacyjnych:

More RelatedInflatable golf swing hitting tent

Czy chcesz mieć własny nadmuchiwany namiot golfowy i wynająć go dla swoich klientów, aby pomóc Ci zarobić duże pieniądze, skontaktuj się z nami, kup własny nadmuchiwany namiot golfowy. biznes i na pewno zadowoli najbardziej zapalonych golfistów w tłumie. Rozegraj pełne 18 dołków, najdłuższe zawody drive, najbliższe zawody w pinach lub po prostu ćwicz na driving range.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot golfowy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like