Nadmuchiwany golf driving range namiot

Szczegóły produktu

Jeśli prowadzisz pole golfowe lub twoja główna sprawa dotyczy golfa, ten nadmuchiwany namiot golfowy jest ostatecznym wyborem wirtualnych symulatorów sportowych i pełnowymiarowego symulatora golfa twojej firmy wynajmującej. Na solidny 4.6m (szerokość) x5.25m (głębokie) x2.8m (wysokość), gracze będą w pełni zanurzone w wirtualnym świecie sportu. Za pomocą autentycznych krążków i piłek, symulator zapewnia realistyczne doświadczenie sportowe. Sprawdź swoje umiejętności w pitching, uderzenia, rzucanie, kopanie, golf, i więcej.

 

Dostosowane usługi są dopuszczalne, takie jak projekt, rozmiar, kolor i logo, po prostu daj nam znać swoje obrazy projektowe, zrobimy namiot golfowy zgodnie z Twoim wymaganiem.

 

Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia tego nadmuchiwanego golfa driving range:

Detailed Images of Inflatable golf swing hitting tent

 

Robimy wiele stylu i wielkości nadmuchiwanego golfa uderzając namiot,następujące są bardziej powiązane nadmuchiwane symulator golfa budynku w celach informacyjnych:

More RelatedInflatable golf swing hitting tent

 

Czy chcesz mieć własny nadmuchiwany namiot golfowy? I wynająć dla swoich klientów, aby pomóc Ci zarobić duże pieniądze, prosimy o kontakt z nami kupić własny namiot golfowy nadmuchiwane. Wierzyłem, że aspekt wynajmu symulatora golfa jest najlepszy w Twojej działalności i z pewnością zadowoli najbardziej zapalonych golfistów w tłumie. Rozegraj pełne 18 dołków, najdłuższą konkurencję na dysku, najbliżej konkursu pinów lub po prostu ćwicz na driving range.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot golfowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również