Nadmuchiwany namiot symulatora golfa z pełną huśtawką

Nadmuchiwany namiot symulatora golfa z pełną huśtawką
Szczegóły produktu

Twój kumpel spędził zimę ćwicząc na symulatorze pełne pole golfowe, które zbudował i teraz kopie Cię w tyłek po całym polu tego lata. Więc nie pozwól mu przyzwyczaić się do wygrywania. Czy chcesz je wygrać? Oto narzędzia potrzebne do samodzielnego wykonania nadmuchiwanego symulatora golfa z pełnym zamachem w domu, który można wykorzystać jako zajęcia w pomieszczeniach, więc nie wahaj się skontaktować z nami, aby się z nami kołysać własną praktykę golfa w domu.

O produkcji nadmuchiwanego namiotu golfowego, mamy profesjonalny zespół projektantów, wykonamy nadmuchiwany namiot golfowy zgodnie z Twoimi wymaganiami, takimi jak rozmiar, kolor itp., Przed rozpoczęciem produkcji wykonamy projekty 3D do sprawdzenia przed wyprodukowaniem Jeśli jakakolwiek część nie jest usatysfakcjonowana, zmienimy projekt dla ciebie, aż będziesz zadowolony.

Poniżej znajdują się szkice 3D tego nadmuchiwanego namiotu symulatora golfa z pełnym obrotem:

3D design drafts of inflatable full swing golf simulator tent


W przypadku tego nadmuchiwanego zestawu do ćwiczeń golfowych, jego przód i bok z przednią plandeką i boczną siatkę można odłączyć, tutaj można zamówić na zamówienie dla promocyjnego BANERA. zawiązać dla większej stabilności.

Poniżej znajduje się kilka szczegółowych zdjęć tego nadmuchiwanego symulatora golfa z pełnym zamachem:

detailed images of inflatable full swing golf simulator tent

Hot Tags: nadmuchiwany namiot symulatora golfa z pełnym obrotem, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż,
Zapytanie

You Might Also Like