Nadmuchiwany namiot full swing golf simulator

Szczegóły produktu

Twój kumpel spędził zimę ćwicząc swoje pole golfowe w pełnym rozkwicie na symulatorze, zbudował i teraz kopie tyłek na całym polu tego lata. Więc nie pozwól mu przyzwyczaić się do wygranej. Chcesz je wygrać? Oto narzędzia, których potrzebujesz, aby nadmuchiwany symulator golfa w pełnym rozkwicie w domu przez siebie, może używać jako działalności w pomieszczeniach, więc nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać kołysanie się z własnej praktyki golfa domu.

 

O produkcji szkolenia golf nadmuchiwane namiot, mamy profesjonalny zespół projektowy, zrobimy nadmuchiwany namiot golfowy zgodnie z Twoimi wymaganiami, jak rozmiar, kolor, itp., przed produkcją, zrobimy projekty 3D do wyboru przed produkcją, jeśli jakakolwiek część nie jest spełniona, zmienimy projekt dla Ciebie, dopóki nie zostaną spełnione.

 

Poniżej znajdują się projekty 3D tego nadmuchiwanego namiotu symulatora golfa z pełnym swingiem:

3D design drafts of inflatable full swing golf simulator tent


Dla tego nadmuchiwanego zakresu praktyki golfowej, jego przód i bok z przednią plandeką, a z boku siatki, wszystko można odłączyć, tutaj klient może DIY dla promocyjnych BANNER. I robimy kilka pierścieni D na namiocie golfowym i liny meczowe, aby związać dla większej stabilności.

 

Oto kilka szczegółowych obrazów tego pełnego swing golf nadmuchiwane symulator:

detailed images of inflatable full swing golf simulator tent

Hot Tags: nadmuchiwany namiot symulator golfa w pełnym rozkwicie, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również