Nadmuchiwany namiot Full Swing Golf Simulator

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Twój kumpel spędził zimę ćwicząc swoje pełne pole golfowe na symulatorze, zbudował i teraz tego lata kopie cię w tyłek. Więc nie pozwól mu się przyzwyczaić do wygrywania. Czy chcesz je wygrać? Oto narzędzia potrzebne do samodzielnego stworzenia nadmuchiwanego symulatora gry w golfa w pełnym rozkwicie w domu, który może być używany jako aktywność w pomieszczeniach, więc nie wahaj się skontaktować z nami. huśtać się z własnym domowym treningiem golfa.

Jeśli chodzi o produkcję nadmuchiwanego namiotu do gry w golfa, mamy profesjonalny zespół projektantów, wykonamy nadmuchiwany namiot golfowy zgodnie z Twoimi wymaganiami, takimi jak rozmiar, kolor itp., Przed produkcją wykonamy projekty 3 D w celu sprawdzenia przed wyprodukowaniem, jeśli jakakolwiek część nie będzie spełniona, zmienimy dla ciebie projekt, dopóki nie będziesz zadowolony.

Poniżej 3 D szkice tego nadmuchiwanego namiotu z pełnym zamachem do gry w golfa:

3D design drafts of inflatable full swing golf simulator tent


W przypadku tego nadmuchiwanego zakresu do gry w golfa, jego przód i bok z przednią plandeką oraz bok siatki, wszystko można odłączyć, tutaj klient może WYRÓŻNIAĆ promocyjny BANER. wiązać dla większej stabilności.

Oto kilka szczegółowych zdjęć tego nadmuchiwanego symulatora gry w golfa:

detailed images of inflatable full swing golf simulator tent

Zapytanie