Wirtualny symulator golfa Full Swing

Szczegóły produktu

W dzisiejszych czasach wirtualny symulator golfa z pełnym zamachem staje się coraz bardziej popularnym produktem w naszym życiu. Pomaga doskonalić umiejętności graczy w kluczowych elementach golfa: prowadzeniu, rzucaniu, puttowaniu. Nasz nadmuchiwany namiot golfowy może pomóc golfiście i trenerowi zidentyfikować i dopracować najdrobniejsze szczegóły zamachu. Nasze zakresy puttowania pomagają utrzymać niski wynik, poprawiając dokładność i umiejętności.

Oferujemy dwa style ekranu hit, jeden to pojedynczy ekran (trafiona warstwa), a drugi to podwójny ekran (warstwa jest uderzona, warstwa ciszy), zrobiliśmy 50mm rzep (pętle) na ekran na przedniej krawędzi nadmuchiwanej struktura, częstotliwość uderzeń piłki w rurkę do napełniania jest bardzo mała.

Poniżej znajdują się szczegółowe obrazy tego wirtualnego symulatora golfa z pełnym zamachem:

detailed images of this full swing virtual golf simulator course

Dostępne jest również wykonanie niestandardowe. Na namiocie możemy wydrukować Twoje logo, slogan lub inne wiadomości. Po prostu przedstaw nam swój pomysł lub projekt, a my przeniesiemy się do prawdziwego nadmuchiwanego namiotu treningowego do golfa!

Nasze nadmuchiwane namioty golfowe są sprzedawane na gorąco na rynku i mają dobre opinie naszych klientów.Poniżej znajduje się kilka opinii od naszych klientów:

clients' feedback of the full swing virtual golf simulator course

Hot Tags: wirtualny symulator golfa z pełnym obrotem, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like