Full Swing Virtual Golf Simulator Pole

Szczegóły produktu

W dzisiejszych czasach, pełnej huśtawka wirtualnego golfa symulator oczywiście staje się coraz bardziej popularny produkt w naszym życiu. To pomaga udoskonalić umiejętności graczy w kluczowych elementach golfa: Jazda, pitching, wprowadzenie. Nasz nadmuchiwany namiot golfowy może pomóc golfiarzowi i trenerowi zidentyfikować i udoskonalić najmniejsze szczegóły na twojej huśtawce. Nasze zakresy umieszczania pomagają utrzymać wynik w dół poprzez poprawę dokładności i umiejętności.

 

Oferujemy dwa style ekran hit, jeden jest pojedynczy ekran (warstwa jest trafiony), a drugi jest podwójny ekran (warstwa jest trafiony, warstwa ciszy), zrobiliśmy 50mm Velcro (pętle) na ekranie na przedniej krawędzi nadmuchiwanej struktury, częstotliwość piłki uderzenie rury inflacji jest bardzo mała.

 

Poniżej znajdują się szczegółowe obrazy tego pełnego huśtawka wirtualny symulator golfa:

detailed images of this full swing virtual golf simulator course

 

Dostępna jest również indywidualna produkcja. Możemy wydrukować twoje logo, slogan lub inne wiadomości na namiocie. Po prostu daj nam swój pomysł lub projekt, a my dołożymy go do prawdziwego nadmuchiwanego namiotu treningowego golfa!

 

Nasz nadmuchiwany namiot golfowy jest sprzedawany na rynku i z dobrą opinią naszych klientów.Poniżej znajduje się kilka opinii od naszych klientów:

clients' feedback of the full swing virtual golf simulator course

Hot Tags: full swing wirtualne pole symulator golfa, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również