Full Swing Golf Home Nadmuchiwany symulator

Szczegóły produktu

Full swing golf domu nadmuchiwane produkty symulator rozwinęły się szybciej w tych latach. A namiot symulatora gry w pełnym rozkwicie jest jednym z najpopularniejszych produktów w naszej firmie, ten model nadmuchiwanego namiotu golfowego jest szczelną strukturą, raz nadmuchiwany, powietrze może pomieścić w środku przez wiele dni. Materiał, którego użyliśmy oxford fabric + plandeka PCV . Plandeka PCV, która siatka wzmocniona wewnątrz i obu stron PVC powlekane. Jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i trudnopalny.

 

Nasz ekran hit z pełnym swing namiot symulator golfa można dostosować. Jeśli potrzebujesz ekranu hitu, możemy zapewnić wysoką jakość ekranu hitu dla Ciebie. Jako nadmuchiwany przedmiot, możesz ustawić go w dowolnym miejscu, nie tylko może być używany na zewnątrz, ale także może być używany w domu, ponieważ jest również bardzo przenośny.

 

Możemy wydrukować twoje logo, hasło lub inne wiadomości na namiocie golfowym. Po prostu daj nam swój pomysł lub projekt, a my do 300 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000

 

Poniżej znajduje się kilka szczegółowych zdjęć tego namiotu symulatora golfa w pełnym rozkwicie:

detailed images of the full swing golf home inflatable simulator

 

Zrobiliśmy wszelkiego rodzaju pełnej huśtawka golf symulator namiot i gorącej sprzedaży na rynku,tutaj podzielił się kilkoma opiniami od naszych klientów dla Twojego odniesienia:

feedback of the full swing golf home inflatable simulator

 

Oto kilka pytań z pełnym swing namiot symulator golfa:

P: Jak nadmuchać nadmuchiwany namiot golfowy?

Odp .: Może nadmuchać przez dmuchawę elektryczną / pompę w zestawie. Zwykle trwa od 3 do 30 minut, aby nadmuchać namiot w zależności od projektu.

 

P: Czy możemy używać nadmuchiwanego namiotu golfowego przy wietrze?

Odp .: Tak, sam namiot golfowy jest zwykle ciężki, aby stać stabilnie, robimy pierścienie D i liny meczowe, aby związać dla większej stabilności. Możesz również użyć worków z piaskiem lub worków wodnych, aby zwiększyć stabilność. Należy jednak używać w zależności od rzeczywistego ekranu.

 

P: Czy możemy używać nadmuchiwanego namiotu golfowego w deszczu?

Odp .: Tak, ale ponieważ dmuchawa jest połączona z elektrycznością (chyba że zostanie uaktualniona do stylu hermetycznego), nie sugerujemy długiego użytkowania w warunkach ulewnego deszczu, chociaż materiał namiotowy i plastikowa obudowa dmuchawy są wodoodporne.

 

P: Co się stanie, jeśli namiot zostanie przebity?

Odp .: Ze względu na ciągłe powietrze, namiot może być nadal wysadzany i używany tak długo, jak obszar uszkodzeń nie jest duży. Uszkodzenia można naprawić za pomocą maszyny do szycia, a namioty winylowe PVC można również po prostu naprawić za pomocą naszego zestawu naprawczego (plastry materiałowe i klej).

B: Zapewniamy zestaw naprawczy za darmo,który w tym materiał i do naprawy w przypadku. Poprowadzimy Cię do naprawy nadmuchiwanej zjeżdżalni i odpowiednio wypłacimy im odszkodowanie.

Hot Tags: full swing golf domu nadmuchiwany symulator, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like