Cyfrowa kopuła przenośnego planetarium o długości 10 m

Szczegóły produktu


Detale:

Nadmuchiwana kopuła planetarium cyfrowego to niedrogie i tani w utrzymaniu rozwiązanie do teatru gwiezdnego. Dzięki prostemu systemowi projekcji planetarium może symulować nocne niebo z dowolnego miejsca i czasu na Ziemi. Może również pokazywać ruch planet, słońca i księżyca. Instrumenty pomocnicze, na przykład projektory do slajdów i wideo, mogą być również zainstalowane w celu pokazania ciał niebieskich nie będących częścią głównego projektora; są to między innymi komety, galaktyki, gromady itp.

Best display images


Jest to luksusowa nadmuchiwana kopuła planetarium cyfrowego, do środka są dwoje drzwi. A drzwi są całkowicie zamknięte, a ludzie mogą dostać się do środka na dwa sposoby. W przypadku koloru kopuła może być zarówno ciemnoniebieska, jak i czarna. Do wykonania materiału używamy profesjonalnego materiału do planetarium, dzięki czemu jest całkowicie zaciemniony. Jest bardzo dobry dla edukacji i biznesu.


Posiadamy również wiele innych nadmuchiwanych kopuł planetarium, aby uzyskać więcej opcji i szczegółów, prosimy o kontakt.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć standardowej kopuły bez pierścieni, która jest naszym najlepiej sprzedającym się przedmiotem, czy uważasz, że ten styl jest również odpowiedni dla Ciebie?

No rings stardand dome tent


Oferujemy również kopuły z pierścieniami jeśliklienci potrzebujący bardziej tradycyjnego teatru planetarium.

Ring raised domes

Hot Tags: cyfrowa przenośna kopuła planetarium 10 m, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like