Cyfrowa 10-metrowa przenośna kopuła planetarium

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Cyfrowa 10-metrowa przenośna kopuła planetarium


Szczegół:

Dmuchana cyfrowa kopuła planetarium Standard Air Lock

Nadmuchiwana kopuła planetarium cyfrowego to niedrogie rozwiązanie do teatru gwiezdnego o niskich kosztach utrzymania. Dzięki prostemu systemowi projekcji planetarium może symulować nocne niebo z dowolnego miejsca i czasu na Ziemi. Może również pokazywać ruch planet, słońca i księżyca. Instrumenty pomocnicze, na przykład projektory slajdów i wideo, można również zainstalować, aby pokazać obiekty niebieskie nie będące częścią głównego projektora; są to między innymi komety, galaktyki, gromady itp.


Jest to luksusowa nadmuchiwana cyfrowa kopuła planetarium, do której można dostać się dwoma drzwiami. A drzwi są całkowicie zapieczętowane, a ludzie mogą dostać się do środka na dwa sposoby. W przypadku koloru kopuła może być zarówno ciemnoniebieska, jak i czarna. W przypadku materiału używamy profesjonalnego materiału planetarium, aby był całkowicie zaciemniony. Jest to bardzo dobre dla edukacji i handlu.
Mamy również wiele innych nadmuchiwanych kopuł planetarium, aby uzyskać więcej opcji i szczegółów, prosimy o kontakt z nami.

Więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami

Zapytanie