Dostosowany budynek nadmuchiwanego symulatora golfa

Szczegóły produktu

Yolloy Inflatable Factory specjalizuje się we wszelkiego rodzaju nadmuchiwanych symulatorach golfa lub niestandardowych doświadczeniach golfowych. Nasz przenośny nadmuchiwany namiot golfowy i profesjonalny personel golfa zapewniają naprawdę niezrównane wrażenia dla Ciebie i Twoich gości. Najlepsze jest to, że możemy zabrać to doświadczenie wszędzie, możesz grać w golfa w dowolnym miejscu, o każdej porze i przy każdej pogodzie.

Duży ekran nadmuchiwanej komory na symulator, który pozwala zobaczyć tor lotu piłek lepiej niż mniejsze siatki treningowe.Poniżej znajduje się kilka szczegółowych zdjęć:

detailed images of of inflatable golf simulator building

Zapewniamy naszym klientom gry golfowe pod klucz, aby zagwarantować wyjątkowe, zabawne i niezapomniane przeżycia dla każdego gościa. Każdy namiot golfowy jest projektowany indywidualnie dla każdego klienta, aby zagwarantować, że spełniamy Twoje własne idealne produkty, dobra obsługa jest dla nas wszystkim.

Nasz najnowocześniejszy nadmuchiwany namiot do ćwiczeń w golfa został zaprojektowany przez naszych profesjonalnych projektantów i tworzy niezrównane środowisko.

Dostosowaliśmy wiele mobilnych nadmuchiwanych namiotów golfowych dla naszych klientów przed i po uzyskaniu od nich opinii,poniżej znajdują się opinie dotyczące innego stylu:

clients' feedback of inflatable golf simulator building

Kilka pytań o nadmuchiwany namiot do gry w golfa:

P: Kto może zrobić nam namiot golfowy?

Odp.: Nadmuchiwana fabryka Guangzhou Yolloy.

P: Jaki jest materiał nadmuchiwanego namiotu golfowego?

Odp.: Plandeka PCV i tkanina Oxford, jest to materiał o wysokiej wytrzymałości.

P: Czy są jakieś sugestie dotyczące oświetlenia?

Odp .: światła można zmontować z namiotem w środku, zrobimy kilka pierścieni D na namiocie, aby przymocować światło.

P: Czy będzie jakiś problem z bezpieczeństwem?

O: Wszystko przetestowane pod każdym względem, aby zapewnić bezpieczeństwo golfisty i może symulować jedne z najlepszych pól golfowych.

P: Kto jest kandydatem do zakupu naszego nadmuchiwanego budynku symulatora golfa?

Odp .: Kluby wiejskie dla swoich członków do gry, ćwiczeń, rywalizacji, firmy zajmujące się sprzętem golfowym, które chcą używać podczas dni demonstracyjnych Kolegia / uniwersytety i szkoły średnie do ćwiczeń dla swoich drużyn golfowych, wypożyczalnie imprez na innych rynkach w całym kraju , Cruise Lines and Resorts, które chcą poprawić wrażenia swoich gości i być w stanie zapewnić golf jako czynność, oraz entuzjastów golfa, którzy chcą grać na swoim podwórku po pracy lub w deszczowe dni

Hot Tags: dostosowany budynek nadmuchiwanego symulatora golfa, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like