Dostosowane nadmuchiwane Golf Simulator Building

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Yolloy Nadmuchiwane Factory specjalizuje się we wszystkich rodzajach nadmuchiwanego symulatora golfa lub niestandardowych doznań golfowych. Nasz przenośny nadmuchiwany namiot golfowy i profesjonalny personel golfowy tworzą naprawdę niezrównane wrażenia dla Ciebie i Twoich gości. Najlepsze jest to, że możemy przynieść to doświadczenie w dowolnym miejscu, możesz grać w golfa w dowolnym miejscu, czasie i każdej pogodzie.

 

Duży ekran nadmuchiwanej zatoki sim, który pozwala zobaczyć kulki przewidywane tor lotu lepiej niż mniejsze siatki praktyce.Poniżej znajduje się kilka szczegółowych zdjęć:

detailed images of of inflatable golf simulator building

 

Zapewniamy naszym klientom doświadczenie golfowe pod klucz, aby zagwarantować każdemu gościowi wyjątkowe, zabawne i niezapomniane wrażenia. Każdy namiot golfowy jest zaprojektowany na zamówienie dla każdego klienta, aby zagwarantować, że spełniamy twoje własne idealne produkty, dobra obsługa jest dla nas wszystkim.

 

Nasz najnowocześniejszy nadmuchiwany namiot golfowy został zaprojektowany przez naszych profesjonalnych projektantów i tworzy środowisko, które nie ma sobie równych.

 

Dostosowaliśmy wiele mobilnych nadmuchiwanych namiotów golfowych dla naszych klientów przed i z ich opiniami,oto kilka opinii o innym stylu:

clients' feedback of inflatable golf simulator building

 

Niektóre pytanie nadmuchiwane namiot sim golf:

P: Kto może zrobić namiot golfowy do nas?

A:Guangzhou Yolloy Nadmuchiwana fabryka.

 

P: Jaki jest materiał nadmuchiwanego namiotu golfshot?

A: Plandeka PCV i tkanina Oxford, jest to materiał o wysokiej wytrzymałości.

 

P: Czy są jakieś sugestie dotyczące oświetlenia?

Odp .: Światła mogą być montowane z namiotem wewnątrz, zrobimy kilka pierścieni D w namiocie, aby dołączyć światło.

 

P: Czy będzie miał jakiś problem z bezpieczeństwem?

Odp .: Wszystkie przetestowane w każdy sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo golfisty, i może symulować jedne z najlepszych pól golfowych.

 

P: Kto jest kandydatem do zakupu naszego nadmuchiwanego budynku symulatora golfa?

A: Country Clubs dla swoich członków do gry, praktyki, konkurować, Golf Equipment Companies, którzy chcą korzystać na demo dni Colleges / Uniwersytety, i szkoły średnie dla swoich zespołów golfowych do praktyki, Party Rental Companies do wynajęcia na innych rynkach w całym kraju, Cruise Lines i Resorts, które chcą poprawić doświadczenie swoich gości i być w stanie zapewnić golfa jako działalność, a entuzjasta golfa, który chce grać w swoim podwórku po pracy lub w deszczowe dni

Hot Tags: dostosowane nadmuchiwane symulator golfa budynku, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie