Nadmuchiwany namiot kopułowy projekcyjny do wyglądu na zewnątrz

Szczegóły produktu

Szczegóły:


Duża na zewnątrz nadmuchiwana biała przenośna kopuła projekcyjna do planetarium Laser Shows, rozmiar namiotów kopułowych wynosi 10 m średnicy lub wielkości od 10m do 20m średnicy jest dopuszczalne, materiał, którego użyliśmy Commercial Grade PVC Plandeka, jest wodoodporny, uv odporny, trudnopalny i wysokiej trwałości. Nadmuchiwana kopuła projekcyjna może być wykorzystywana w zajęciach sportowych, podróżach, przedsiębiorstwach oraz działalności konwencjonalnej i akademickiej. Szczególnie wykorzystywane w całym z miejsc filmu i telewizji, rekreacji i miejsc wypoczynku.

 

Po zdjęciach nadmuchiwanego namiotu kopułowego projekcyjnego na zewnątrz w poszukiwaniu odniesienia:

Inflatable Projection Dome Tent_副本

 

Jest to nadmuchiwany namiot projekcyjny do filmów z zewnątrz:

Inflatable Projection Dome Tent(1)_副本

 

O pakiecie transportowym, mamy delikatne do świadczenia profesjonalnych usług pakowania dla naszych klientów. Dla każdego przenośnego namiotu kopułowego projekcyjnego, użyliśmy miękkich dywanów do pakowania wewnętrznego, wodoodpornych, mocnych toreb PCV do ochrony wtórnej i przezroczystych folii PE do pakowania zewnętrznego, aby upewnić się, że przenośny namiot kopułkowy projekcyjny nie uszkodzi podczas transportu. Każde opakowanie jest dołączone do dokładnego obrazu przenośnego namiotu kopułkowego projekcyjnego i numeru zamówienia dla łatwej klasyfikacji.Po przejściu do etapu pakietu przenośnego namiotu kopułkowego projekcyjnego w celach informacyjnych:

package details

 

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie duże białe nadmuchiwane namiot kopuły projekcyjnej na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: Nadmuchiwany namiot kopułowy projekcyjny do wyglądu zewnętrznego, producentów, dostawców, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like