Nadmuchiwany namiot kopułowy projekcyjny do oglądania na zewnątrz

Szczegóły produktu

Detale:


Duża zewnętrzna nadmuchiwana biała przenośna kopuła projekcyjna do pokazów laserowych planetarium, rozmiar namiotów kopułowych wynosi 10 m średnicy lub rozmiar od 10 m do 20 m jest dopuszczalny, materiał, którego użyliśmy komercyjnej plandeki PCV, jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV, ognioodporny i wysoki Nadmuchiwana kopuła projekcyjna może być używana podczas zajęć sportowych, podróży, przedsiębiorstw oraz zajęć konwencjonalnych i akademickich. Szczególnie używany w miejscach, w których kręcono film, telewizję, rekreację i wakacje.

Podążając za zdjęciami nadmuchiwanego namiotu kopułowego do projekcji na zewnątrz, szukając odniesienia:

Inflatable Projection Dome Tent_副本

To jest nadmuchiwany namiot projekcyjny do filmów zewnętrznych:

Inflatable Projection Dome Tent(1)_副本

Jeśli chodzi o pakiet transportowy, staramy się zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi pakowania.Do każdej przenośnej projekcji użyliśmy miękkich dywanów do pakowania wewnętrznego, wodoodpornych mocnych worków z PVC do ochrony wtórnej i przezroczystej folii PE do pakowania zewnętrznego, aby upewnić się, że ten przenośny namiot kopułowy nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Do każdego opakowania dołączony jest dokładny obraz uchwytu przenośnego projektora i numer zamówienia w celu łatwej klasyfikacji.Postępując zgodnie z krokiem pakietu przenośnej domeny projekcji w celach informacyjnych:

package details

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani duży biały nadmuchiwany namiot kopułowy do sprzedaży z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: Nadmuchiwany namiot kopułowy projekcyjny do oglądania na zewnątrz, producentów, dostawców, fabryk, tanich, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like