Airlock 6m Przenośna kopuła planetarium

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Airlock 6m Przenośna kopuła planetarium


Szczegóły:

Nasze przenośne kopuły planetarium są specjalnie produkowane do kopuły obserwatorium astronomicznego i są napompowane dmuchawą powietrzną, nie potrzebują zewnętrznej ramy ani struktury do podparcia. przenośna kopuła obserwatorium Wykonana z wytrzymałej tkaniny. kopuły miały minimalne zmarszczki. jest lekki, dzięki czemu dmuchawa może być ustawiona na niskiej prędkości po napompowane. Zewnętrzna warstwa tkaniny kopuły może być niebieska lub czarna, może zapewnić ochronną powłokę na wewnętrznej jasnoszarej warstwie powierzchni prozyjnej. Środkowa warstwa zapewnia trudnopalne, dzięki czemu kopuły spełniają bardzo rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa pożarowego. Kopuły są zbudowane bez podłóg. W przypadku sytuacji awaryjnej, w której wymagana jest ewakuacja, operator może "przerzucić" kopułę za pomocą jednego pociągnięcia, natychmiast zwalniając publiczność.


Zawyżone drzwi śluzy ogranicza straty powietrza podczas wjazdu i wychodzenia. Panele boczne są przymocowane do podłogi wejściowej za pomocą rzepów i mogą być poszerzone, aby w razie potrzeby przyznać użytkownikom wózków inwalidzkich.

airlock door (2)


Dodatkowe otwory wentylacyjne w masie i wokół kopuły umożliwiają operatorowi regulację przepływu powietrza, kierując nieświeże powietrze na zewnątrz.

air inlet  ventilation (2)


Jak wybrać rozmiar namiotu kopułowego planetarium?Namiot, który wolisz, ma średnicę 5m i wysokość 3 m. Jest to nasz gorący sprzedaży standardowy namiot kopułowy, który bez pierścieni i nadaje się około 30 studentów siedzących bezpośrednio na podłodze, aby cieszyć się wyświetlaczem. Jedna lub dwie rurki posiadają średnicę kopuły i zwiększają stabilność. Trzy do pięciu rur zapewniają ścianę, na której można umieścić krzesła nadaje się do oglądania filmu.

Reference size

Zapytanie