Przenośna kopuła planetarium Airlock 6m

Szczegóły produktu

Przenośna kopuła planetarium Airlock 6m


Detale:

Nasze przenośne kopuły planetarium są specjalnie produkowane do kopuły obserwatorium astronomicznego i są napompowane dmuchawą powietrzną, nie wymagają zewnętrznej ramy ani konstrukcji do podparcia. przenośna kopuła obserwatorium Wykonana z wytrzymałej tkaniny. kopuły miały minimalne zmarszczki. jest lekki, więc dmuchawę można ustawić na niską prędkość po napełnieniu. Zewnętrzna warstwa tkaniny kopułkowej może być niebieska lub czarna, może stanowić powłokę ochronną na wewnętrznej jasnoszarej warstwie powierzchni projekcyjnej. Środkowa warstwa zapewnia uniepalnianie, dzięki czemu kopuły spełniają bardzo rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Kopuły są budowane bez podłóg. W przypadku sytuacji awaryjnej, w której wymagana jest ewakuacja, operator może odwrócić GG. kopułę jednym pociągnięciem, natychmiast uwalniając publiczność.


Napompowane drzwi śluzy ograniczają utratę powietrza podczas wchodzenia i wychodzenia. Panele boczne są mocowane do podłogi wejściowej za pomocą rzepów i w razie potrzeby można je poszerzyć, aby umożliwić korzystanie z wózków inwalidzkich.

airlock door (2)


Dodatkowe otwory wentylacyjne wewnątrz i wokół kopuły umożliwiają operatorowi regulację przepływu powietrza, kierując zużyte powietrze na zewnątrz.

air inlet  ventilation (2)


Jak oszacować rozmiar planety?Preferowany namiot ma 5 m średnicy i 3 m wysokości. Jest to nasz popularny namiot kopułowy, który nie ma pierścieni i jest odpowiedni dla około 30 uczniów siedzących bezpośrednio na podłodze, aby cieszyć się pokazem. Jedna lub dwie tuby utrzymują średnicę kopuły i zwiększają stabilność. Trzy do pięciu rur zapewnia ścianę, na której można ustawić krzesła, odpowiednią do oglądania filmu.

Reference size

Hot Tags: przenośna kopuła planetarium Airlock 6m, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like