7-metrowa nadmuchiwana kopuła Planetario Movil do projekcji

Szczegóły produktu

Detale:


Nasza nadmuchiwana kopuła projekcyjna nadaje się do różnych zastosowań, jest bardzo popularna w edukacji filmowej w planetarium szkolnym." Gdy system projekcji jest włączony, te nadmuchiwane ściany spełniają podwójną funkcję, działając jako doskonała powierzchnia projekcyjna dla filmów i pól gwiazd. Powierzchnia wyświetla obrazy nienagannie, zapewniając ostry, szczegółowy obraz. Ludzie będą mieli silny wpływ na wizję podczas filmu z namiotem kopułowym w planetarium.

Details

Nadmuchiwana domena projekcyjna składa się z trzech podstawowych elementów:
(1) mały projektor, który może pokazać widzialne gwiazdy, planety, słońce, fazy księżyca i wszystkie ich względne ruchy na niebie, a także inne zjawiska astronomiczne za pomocą zewnętrznych rzutników do slajdów;
(2) nadmuchiwana kopuła, pod którą siedzi publiczność i na której wyświetlane są gwiazdy;
(3) wentylator elektryczny do nadmuchania kopuły. M kopuła / mobilna kopuła planetarium, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Możemy również wykonać kopułę zgodnie z projektem klienta.


Nasze nadmuchiwane kopuły projekcyjne są bardzo trwałe i większość z nich jest nadal w dobrym stanie po 3 latach pracy lub dłużej. Instytucje korzystające z kopuły przez wiele lat dokonają drobnych napraw w czasie przestoju. Małe otwory można załatać małymi kółeczkami dostarczonej dodatkowej szmatki i kleju do tkanin. Łzy można naprawić, zszywając, a następnie przykrywając uszyty materiał łatą z tkaniny kopułkowej i klejem do tkaniny. Plamy wewnętrzne i zewnętrzne kopułki można prać łagodnym detergentem do tkanin i pozostawić do wyschnięcia. Nigdy nie składaj mokrej kopuły. Większość łez kopuły pochodzi od uczniów ciągnących za drzwi, gdy wchodzą lub wychodzą zbyt szybko. Ostrożność w zarządzaniu studentami wchodzącymi i wychodzącymi z kopuły może zapobiec większości uszkodzeń kopuły. Z powodu nagłego deszczu i wiatru kopuły nie są gwarantowane, gdy są używane na zewnątrz.

Hot Tags: 7m nadmuchiwana kopuła Planetario Movil do projekcji, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like