7m Planetario Movil Nadmuchiwana kopuła do projekcji

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Szczegóły:


Nasza nadmuchiwana kopuła projekcyjna nadaje się do różnych zastosowań, jest bardzo popularna w szkolnej edukacji filmowej planetarium. Kiedy raz wewnątrz kopuły projekcyjnej, publiczność po raz pierwszy zobaczyć unikalne flocked-szary wnętrza "ściany". Gdy system projekcji jest włączony, te nadmuchiwane ściany wykonują podwójne obowiązki, działając jako doskonała powierzchnia projekcyjna dla filmów i pól gwiazd. Powierzchnia wyświetla obrazy nienagannie, dla ostrej, szczegółowej wizualizacji. Ludzie będą mieli silny wpływ na wizję filmu namiot kopuły planetarium.

Details

 

Nadmuchiwana kopułka projekcyjna składa się z trzech podstawowych elementów:
(1) mały projektor, który może pokazywać widoczne gwiazdy, planety, słońce, fazy księżycowe i wszystkie ich względne ruchy na niebie, a także inne zjawiska astronomiczne za pomocą zewnętrznych projektorów slajdów;
(2) nadmuchiwana kopuła, pod którą zasiada publiczność i na której wyświetlane są gwiazdy;
(3) wentylator elektryczny do nadmuchania kopuły dome.m / mobilnej kopuły planetarium, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Możemy również zrobić kopułę zgodnie z projektem klienta.


Nasze nadmuchiwane kopuły projekcyjne są bardzo trwałe, a większość z nich jest nadal w dobrym stanie po 3 latach pracy lub dłużej. Instytucje korzystające z kopuły przez wiele lat będą dokonywać drobnych napraw w czasie przestoju. Małe otwory mogą być połatane drobnymi okręgami dodatkowej tkaniny i klejem do tkanin. Łzy można naprawić, szyjąc, a następnie pokrywając szytą tkaninę łatką kopuły i klejem tkaniny. Plamy wewnętrzne i zewnętrzne kopuły można prać łagodnym detergentem z tkaniny i pozostawić do wyschnięcia. Nigdy nie składaj mokrej kopuły. Większość łez kopuły pochodzi od uczniów ciągnących się za drzwi, gdy wchodzą lub wychodzą zbyt szybko. Troska w zarządzaniu uczniami wchodząc i wychodząc z kopuły może zapobiec większości uszkodzeń kopuły. Z powodu nagłego deszczu i wiatru kopuły nie są gwarantowane, gdy są używane na zewnątrz.

Hot Tags: 7m Planetario Movil Nadmuchiwana kopuła do projekcji, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie