5m Przenośny namiot kopułowy Planetarium

Szczegóły produktu

Dane techniczne przenośnego namiotu kopułowego planetarium 5m:

 

Przenośny namiot kopułkowy planetarium wolisz jest w 5m średnicy i wysokości 3m. Jest to nasz gorący sprzedaży standardowy namiot kopułowy, który bez pierścieni i nadaje się około 30 studentów siedzących bezpośrednio na podłodze, aby cieszyć się wyświetlaczem. Namioty kopułowe planetarium są budowane bez podłogi. W przypadku sytuacji awaryjnej, w której wymagana jest ewakuacja, operator może "przerzucić" kopułę za pomocą jednego pociągnięcia, natychmiast zwalniając publiczność. Zazwyczaj nasi klienci umieszczali sprzęt bezpośrednio na podłodze.

Inflatable Portable Planetarium Dome Tent

Materiał namiotów kopułowych projekcyjnych jest specjalnie powlekany materiał projekcyjny, który nadaje się do filmupokazano, jest ognioodporny i spełniają NFPA-701 Standard, ognioodporne. A namioty kopułowe będą miały okno wentylacyjny do cyrkulacji powietrza. Istnieje jeden zamek błyskawiczny wejście do tej kopuły dla ludzi wejść lub wyjść.Po kilku szczegółowych obrazów nadmuchiwanego przenośnego namiotu kopułowego planetarium dla twojego odniesienia:

Details Portable Planetarium Dome Tents


Zrobiliśmy wiele nadmuchiwanych przenośnych namiotów kopułowych planetarium przed, jeśli potrzebujesz więcej nadmuchiwanych przenośnych namiotów kopułowych planetarium, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili w celu uzyskania dalszych informacji.Wyświetl więcej innych namiotów projekcyjnych w celach informacyjnych:

Portable Planetarium Dome Tents


Hot Tags: 5m przenośny namiot kopułowy planetarium, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like