5-metrowa kopuła planetarium Portátiles nadmuchiwana

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Detale:

Materiał z tkaniny, z którego wykonana jest nadmuchiwana kopuła planetarium sportowego, został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami ognioodporności, kolor spełnia normę NFPA701, a wewnętrzna kopuła jest w 100% nieprzezroczysta nawet w świetle słonecznym, dzięki czemu może być używana do aktywności na świeżym powietrzu. wytrzymały, lekki, łatwy w transporcie, z mniejszą liczbą zmarszczek podczas odtwarzania filmów. dwudrzwiowa konstrukcja przedsionka zapewnia szybkie uszczelnienie za każdym wejściem, spóźnieni przybysze lub ci, którzy muszą niespodziewanie wyjść, nie zakłócają trwającego pokazu.


Najlepsze obrazy wyświetlania kopuły planetarium portátiles nadmuchiwanej, jak pokazano poniżej:

Best display images (2)


Teraz wykonujemy dwa rodzaje nadmuchiwanych kopuł planetarium portátiles, jeden jest standardową kopułą, a drugi z kopułami z pierścieniami. Najpopularniejsza kopuła to 5M, a także 6M.7M.

Portable projection dome tent


Poniżej znajdują się szczegóły nadmuchiwanej kopuły planetarium portátiles w celach informacyjnych:

Details


Więcej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie 5-metrowe nadmuchiwane kopuły planetarium portátiles z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Zapytanie