5-metrowa kopuła planetarium Portátiles nadmuchiwana

Szczegóły produktu

Detale:

Materiał z tkaniny, z którego wykonana jest nadmuchiwana kopuła planetarium sportowego, został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami ognioodporności, kolumna spełnia normę NFPA701, a wewnętrzna kopuła jest w 100% nieprzezroczysta nawet w świetle słonecznym, dzięki czemu może być używana do aktywności na świeżym powietrzu. trwały, lekki, łatwy w transporcie, z mniejszą liczbą zmarszczek podczas odtwarzania filmów.Dwuskrzydłowa konstrukcja przedsionka zapewnia szybkie uszczelnienie za każdym wejściem, spóźnieni lub ci, którzy muszą niespodziewanie wyjść, nie przeszkadzają w toczącym się pokazie.


Najlepsze obrazy wyświetlania kopuły planetarium portátiles nadmuchiwanej, jak pokazano poniżej:

Best display images (2)


Teraz wykonujemy dwa rodzaje nadmuchiwanych kopuł planetarium portátiles, jeden to standardowa kopuła, drugi z kopułami z pierścieniem.Najpopularniejsza kopuła to 5M, a także 6M.7M.

Portable projection dome tent


Poniżej znajdują się szczegóły nadmuchiwanej kopuły planetarium portátiles w celach informacyjnych:

Details


Więcej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie 5-metrowe nadmuchiwane kopuły planetarium portátiles z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: 5m portátiles kopuła planetarium nadmuchiwane, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like