mobilna nadmuchiwana kopuła planetarium

Szczegóły produktu

Opis:

 

Kiedy raz wewnątrz mobilnych nadmuchiwane kopuły planetarium, publiczność po raz pierwszy zobaczyć unikalne flocked-szare wnętrza "ściany". Gdy system projekcji jest włączony, te nadmuchiwane ściany wykonują podwójne obowiązki, działając jako doskonała powierzchnia projekcyjna dla filmów i pól gwiazd. Powierzchnia wyświetla obrazy nienagannie, dla ostrej, szczegółowej wizualizacji. Namiot, który wolisz, ma średnicę 5m i wysokość 3 m. Jest to nasz gorący sprzedaży standardowy namiot kopułowy, który bez pierścieni i nadaje się około 30 studentów siedzących bezpośrednio na podłodze, aby cieszyć się wyświetlaczem.Mobile Inflatable Planetarium Dome 


Mamy rozmiar od 3-10 metrów średnicy kopuły, zwykle zrobić dwa style teraz, jeden styl jest bez pierścieni kopuły, inny jest z pierścieniami, jeśli potrzeba więcej większe lub dodanie pierścieni,proszę odwołać się do jakiegoś stylu jak poniżej:

Mobile Inflatable Planetarium Dome Tents


Nasze usługi

1.Odpowiedz na zapytanie w 24 godzinach pracy.

2. Doświadczeni sztaby odpowiadają na wszystkie twoje pytanie biegle po angielsku.

3. Niestandardowy projekt jest dostępny, OEM & ODM jest mile widziany.

4. Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone do naszego klienta przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i pracowników.

5. Najlepsza jakość najniższa cena dla Ciebie.

6. Najszybsza dostawa po otrzymaniu salda.

7.Dobre usługi posprzedażne namiotu kopułowego.

Hot Tags: mobilne nadmuchiwane Planetarium Dome, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like