mobilna nadmuchiwana kopuła planetarium

Szczegóły produktu

Opis:

Kiedy już znajdziesz się wewnątrz mobilnej nadmuchiwanej kopuły planetarium, widzowie najpierw zobaczą unikalne flokowane szare wewnętrzne „ściany”. Gdy system projekcji jest włączony, te nadmuchiwane ściany pełnią podwójną funkcję, działając jako doskonała powierzchnia projekcyjna dla filmów i pól gwiazd. Powierzchnia wyświetla obrazy nienagannie, zapewniając ostry, szczegółowy obraz. Preferowany namiot ma 5 m średnicy i 3 m wysokości. Jest to nasz popularny standardowy namiot kopułowy, który nie ma pierścieni i jest odpowiedni dla około 30 uczniów siedzących bezpośrednio na podłodze, aby cieszyć się wystawą.Mobile Inflatable Planetarium Dome


Mamy rozmiar od 3-10 metrów średnicy dla kopuły, zwykle tworzymy teraz dwa style, jeden styl jest bez kopuły pierścieni, inny jest z pierścieniami, jeśli potrzeba więcej większych lub dodając pierścienie,proszę odnieść się do stylu, jak poniżej:

Mobile Inflatable Planetarium Dome Tents


Nasze Usługi

1. odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.

2.Doświadczeni pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania płynnie po angielsku.

3. dostosowany projekt jest dostępny, OEM& ODM jest mile widziany.

4. Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone naszym klientom przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i personel.

5.Najlepsza jakość najniższa cena dla Ciebie.

6. najszybsza dostawa po otrzymaniu salda.

7.Dobra obsługa posprzedażna namiotu kopułowego.

Hot Tags: mobilna nadmuchiwana kopuła planetarium, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like