mobilna nadmuchiwana kopuła planetarium

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

4M mobilna nadmuchiwana kopuła planetarium


Najpopularniejszą kopułą jest 4M, a także produkujemy 5M, 6M, 7M lub inne rozmiary

Materiał, z którego korzystaliśmy, został zaprojektowany z zachowaniem najwyższych standardów ognioodporności, colth spełnia standard NFPA701. Jest trwały, lekki i łatwy w transporcie, z mniejszą ilością zmarszczek do odtwarzania filmów.

Nadmuchiwany namiot z kopułą planetarną jest szeroko stosowany we wszystkich rodzajach filmów w pomieszczeniach i na zewnątrz, w różnych rozmiarach dla potrzeb pokoju. Jest bardzo popularny w edukacji filmowej w szkolnym planetarium. Ludzie będą mieli silny wpływ na wizję filmu namiotu kopułowego planetarium.

1. Rozmiar (metry): 5M średnica ~ 10M lub według rozmiaru niestandardowego;

2. Materiał: Materiał ognioodporny spełnia normę NFPA-701. Materiał nadaje się do pokazywania filmów.

3. Dostępny projekt niestandardowy;

Ograniczona gwarancja na 4,3 roku, a wszystkie produkty mogą być kontrolowane przez kontrolę DEP strony trzeciej. Przed wysyłką;


Obszar zastosowania nadmuchiwanej kopuły planetarium

Namiot kopułowy planetarium przyciągnie wzrok ludzi z daleka ze względu na świeży kolor i wygląd, jestem pewien, że nie będziesz miał wątpliwości co do tego. Może być używany w dowolnych wydarzeniach, takich jak targi, przyjęcie rodzinne, wynajem namiotów, szkoła, imprezy kościelne, tunel sportowy lub promocja biznesu, możemy również produkować produkty zgodnie z projektem, nadrukiem, rozmiarem i kolorem.


Po wejściu do kopuły widzowie widzą najpierw unikatowe flokowane szare „ściany”. Gdy system projekcji jest włączony, te nadmuchiwane ściany spełniają podwójną funkcję, działając jako doskonała powierzchnia projekcyjna dla filmów i pól gwiezdnych. Powierzchnia wyświetla obrazy nienagannie, aby uzyskać ostry, szczegółowy obraz.


Ze mną możesz wygrać dużo zabawy i być szczęśliwym w każdej chwili! Mogę również przynieść szczęście Twoim klientom, co przyniesie Ci wiele korzyści ekonomicznych. Nigdy nie zobaczysz takiego produktu, ekonomicznego, ale o wartości inwestycji!Zapytanie