Nadmuchiwany namiot kopułowy z projekcją 360

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot kopułowy z projekcją 360 stopni


Wciągające, 360-calowe doświadczenie nadmuchiwanego namiotu kopułowego z projekcją, który pozwala doświadczyć kina w zupełnie nowy sposób, w stylu namiotu kopułkowego z projekcją planetarium z oszałamiającą zawartością, gdy film jest wokół ciebie. Ciesz się ekscytującymi wrażeniami z oglądania, masz nawet szansę przelecieć przez galaktyki!

Ten nadmuchiwany namiot kopułowy z projekcją 360 może być używany do pokazów geodezyjnych, pokazów świetlnych, teatrów na imprezy, imprez, filmów 360 stopni lub edukacji planetarium dla szkoły itp. I tak dalej.

Gdy system projekcji jest włączony, te nadmuchiwane ściany pełnią podwójną funkcję, działając jako doskonała powierzchnia projekcyjna dla filmów i pól gwiazd. Powierzchnia wyświetla obrazy nienagannie, zapewniając ostry, szczegółowy obraz, a nadmuchiwany namiot kopułowy z projekcją 360 stopni będzie miał duży wpływ na widzenie.

Poniżej znajdują się szczegółowe obrazy tego nadmuchiwanego namiotu kopułowego z projekcją 360 w celach informacyjnych:

detailed images of 360 projection inflatable dome tent

Poniżej znajdują się zdjęcia referencyjne dla tego nadmuchiwanego namiotu kopułowego z projekcją 360:

360 projection inflatable dome tent


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot kopułowy z projekcją 360 na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.
Hot Tags: Nadmuchiwany namiot kopułowy z projekcją 360, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like