360 Projekcja nadmuchiwany namiot kopułkowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

360 projekcja nadmuchiwany namiot kopułkowy


Wciągające 360'doświadczenie projekcji nadmuchiwany namiot kopuły, który pozwala doświadczyć kina w zupełnie nowy sposób, planetarium projekcji kopuły namiot styl z szczęki spada treści jak film jest wokół ciebie. Ciesz się ekscytującym oglądaniem, masz nawet szansę latać po galaktykach!

 

Ten 360 projekcji nadmuchiwane namiot kopuły może być używany do pokazów geodezyjnych, na pokaz świetlny, teatr na imprezy, party, 360 stopni film grać lub planetarium edukacji dla szkoły itp i tak dalej.

 

Gdy system projekcji jest włączony, te nadmuchiwane ściany wykonują podwójne obowiązki, działając jako doskonała powierzchnia projekcyjna dla filmów i pól gwiazd. Powierzchnia wyświetla obrazy nienagannie, dla ostrej, szczegółowej wizualizacji. Ludzie będą mieli silny wpływ na wizję nadmuchiwanego namiotu kopułowego 360.

 

Poniżej znajdują się szczegółowe obrazy tego 360 projekcji nadmuchiwany namiot kopuły dla odniesienia:

detailed images of 360 projection inflatable dome tent

 

Poniżej znajdują się zdjęcia referencyjne dla tego 360 projekcji nadmuchiwany namiot kopuły:

360 projection inflatable dome tent


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie 360 projekcji nadmuchiwany namiot kopuły na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.
Zapytanie