360 Movie Portable Planetarium Dome

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


360 Movie Portable Planetarium Dome


Szczegół:

Przenośne planetarium jest niedrogim, łatwym w utrzymaniu rozwiązaniem dla teatru gwiazd. Dzięki prostemu systemowi projekcji planetarium może symulować nocne niebo z dowolnego miejsca i czasu na Ziemi. Może również pokazywać ruch planet, słońca i księżyca. Można również zainstalować pomocnicze instrumenty, na przykład projektory slajdów i wideo, w celu pokazania niebieskich obiektów, które nie są częścią głównego projektora; obejmują one, ale nie wyłącznie, komety, galaktyki, klastry itp.

Filmowa przenośna kopuła projekcyjna planetarium

1. Po umieszczeniu wewnątrz przenośnej kopuły projekcyjnej w planetarium przenośnym widzowie najpierw zobaczą unikatowe flokowane szare "ściany". Kiedy system projekcji jest włączony, te nadmuchiwane ściany wykonują podwójną funkcję, działając jako doskonała powierzchnia projekcyjna dla filmów i pól gwiazdowych. Powierzchnia wyświetla obrazy w nienaganny sposób, zapewniając ostry i szczegółowy obraz.

2. Kopuła jest ustawiona na więcej niż jeden dzień lub nawet jako tymczasowy teatr w muzeach lub innych miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, lobby i obszary wspólne. Kopuły pierścieniowe zostały wykonane w rozmiarach od 4-metrowych kopuł dopasowanych do pokazów handlowych lub sal lekcyjnych z wysokimi sufitami do 8-metrowych przenośnych kin.


YOLLOY OUTDOOR oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią przenośną kopułkę do projekcji planetarium 360 na swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie