Przenośna kopuła projekcyjna do planetarium 360 filmów

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Detale:

360 Movie Portable Planetarium Projection Dome, zwany także nadmuchiwanym teatrem kopułowym, nadmuchiwaną kopułą projektora filmowego, nadmuchiwaną kopułą projekcyjną wideo 360 stopni i tak dalej.Wewnątrz nadmuchiwanej kopuły wysoce zaawansowany system projekcyjny wyświetla obrazy na kopułę' ° bezproblemowa projekcja wideo w wysokiej rozdzielczości, kopułę filmową można zainstalować w ciągu kilku minut za pomocą dmuchawy lub wentylatora przemysłowego o dużej prędkości.

reference images of portable planetarium dome


Jakiego materiału użyć do wykonania przenośnej kopuły planetarium?

Aby sprostać wymaganiom podczas oglądania filmów 360 stopni lub edukacji w planetarium w szkole, użyliśmy bardzo specjalnego materiału jako surowca do wykonania kopuły. Ponieważ nadmuchiwana kopuła planetarium była używana do projekcji lub odtwarzania filmów, wymagała więc kopuły z wewnętrzną gładką powierzchnią, a kopuła powinna być nieprzezroczysta. A kopuła zwykle musi być przenoszona z jednego miejsca w drugie, co wymagało, aby kopuła była lżejsza do transportu. Najważniejsze jest to, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym w kopule.

Nadmuchiwana fabryka Guangzhou Yolloy, która jest profesjonalnym producentem nadmuchiwanych przenośnych projekcji planetariów, dominujących od ponad 10 lat' doświadczenie, dobra jakość i najkorzystniejsza cena i sprzedajemy je na całym świecie. Jesteśmy wysoce innowacyjnymi, wciągającymi programami edukacyjnymi. Wraz z teatrem Dome przenosi emocje związane z pokazami o jakości muzealnej, prezentując szeroki zakres tematów edukacyjnych w najnowocześniejszym mobilnym cyfrowym systemie teatralnym bezpośrednio do Ciebie!

Zapytanie