2 Tube Sky Planetarium Observatory Portable

Szczegóły produktu

Detale:

Nasz 2-rurowy przenośny namiot kopułowy planetarium nieba użyty materiał to specjalna tkanina projekcyjna, to' ognioodporność spełnia standard NFPA-701.Wewnętrzna kopuła jest w 100% nieprzezroczysta nawet w świetle słonecznym, dzięki czemu może być używana w pomieszczeniach lub zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak oglądanie filmów 360 stopni, edukacja w planetarium w szkole itp. Dla klientów potrzebujących bardziej tradycyjnego teatru planetarium oferujemy kopuły z pierścieniami.Każdy pierścień ma średnicę 30 cm (1 stopa) i do 5 rur może być dostarczony dla żądanej przez klienta linii sprężyn. Jedna lub dwie rurki utrzymują średnicę kopuły i zwiększają stabilność. Trzy do pięciu rur tworzy ścianę, przy której można ustawić krzesła. Klienci, którzy chcą mieć konstrukcję kopułową z krzesłami, często wybierają kopułę pierścieniową.

2 tube sky planetarium portable dome tent

Napompowane drzwi śluzy ograniczają utratę powietrza podczas wchodzenia i wychodzenia.Panele boczne są mocowane do podłogi wejściowej za pomocą rzepów i można je w razie potrzeby poszerzyć, aby umożliwić korzystanie z wózka inwalidzkiego. worki z piaskiem lub zawiąż go sztywną konstrukcją.Po szczegółowych zdjęciach przenośnego namiotu kopułowego z 2 tubami Sky Planetarium w celach informacyjnych:

detailed images of 2 tube sky planetarium portable dome tent


Zrobiliśmy wiele stylowych nadmuchiwanych przenośnych namiotów kopułowych planetarium i sprzedawanych na gorąco na rynku, z dobrymi opiniami naszych klientów.Tutaj udostępniono kilku klientów' informacje zwrotne na temat przenośnego namiotu kopułowego nadmuchiwanego planetarium w celach informacyjnych.

clients' feedback of inflatable planetarium portable dome tent


Czy chcesz wypróbować własny nadmuchiwany przenośny namiot kopułowy planetarium i mając dobre doświadczenie, nie wahaj się z nami skontaktować, zaoferujemy Ci namiot wysokiej jakości.

Hot Tags: 2-rurowe obserwatorium planetarium nieba przenośne, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like