2-rurowa, przenośna, cyfrowa kopuła planetarium

Szczegóły produktu

2-rurowa przenośna cyfrowa kopuła planetarium


Szczegół:

Zewnętrzna warstwa przenośnego materiału kopuły cyfrowego planetarium może być ciemnoniebieska lub czarna, wewnętrzna część kopuły jest specjalnie powleczona, co jest specjalne dla wyświetlacza planetarium' s, a tkanina spełnia normę NFPA701. wewnętrzna jasnoszara warstwa powierzchni projekcyjnej, a wewnętrzna kopuła jest w 100% nieprzezroczysta nawet w świetle słonecznym, wnętrze składa się z pluszowej szarej powierzchni, która jest idealna do projekcji. nadmuchiwana kopuła planetarium była używana do projekcji lub odtwarzania filmów, więc wymagała kopuły z wewnętrzną gładką powierzchnią, a kopuła powinna być nieprzezroczysta.

Poniżej znajdują się szczegółowe obrazy przenośnej kopuły planetarium cyfrowego:

Detailed images

Dla klientów potrzebujących bardziej tradycyjnego teatru planetarium oferujemy kopuły z pierścieniami. Pierścienie te nadają kopule pionową ścianę poniżej powierzchni projekcyjnej. Pierścienie lub rurki są nadmuchiwane przez ten sam wentylator, który nadmuchuje kopułę. Jedna lub dwie rurki utrzymują średnicę kopuły i zwiększają stabilność. Trzy do pięciu rur tworzy ścianę, przy której można ustawić krzesła. Klienci, którzy chcą mieć konstrukcję kopułową z krzesłami, często wybierają kopułę pierścieniową. Wszystkie kopuły 4 i 5-metrowe są dostarczane ze standardowymi drzwiami o długości 6 stóp. Wszystkie inne są dostarczane z nowymi drzwiami o długości 7 stóp, chyba że określono inaczej.

Więcej stylowych pierścieni przenośna cyfrowa kopuła planetarium dla klienta do wyboru:

rings dome

YOLLOY jest topowym wzmacniaczem GG; profesjonalnym producentem nadmuchiwanego namiotu kopułowego planetarium w Chinach. Jeśli chodzi o produkcję namiotu kopułowego, mamy profesjonalny zespół projektantów, wykonamy namioty zgodnie z Twoimi wymaganiami, takimi jak rozmiar, kolor itp.Nasz namiot planetarium jest lepszy do wyświetlania, odporny na promieniowanie UV, zmniejszający palność i przeciwzmarszczkowy. Materiał jest w kolorze niebieskim lub czarnym na zewnątrz i jaśniejszym szarym wewnątrz. Mogą być w dobrym stanie po 3 latach eksploatacji lub dłużej. Każdy przedmiot, który Cię interesuje, skontaktuj się z nami, zaoferujemy Ci namioty wysokiej jakości, abyś mógł zaufać naszej firmie i jakości.

Hot Tags: 2-rurowa protable cyfrowa kopuła planetarium, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like