Biały namiot nadmuchiwanej pagody na imprezę okolicznościową

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Biały namiot nadmuchiwanej pagody na imprezę okolicznościową

Nadmuchiwany namiot pagodowy cały namiot jest bardzo wygodny i elastyczny, co jest powszechnie stosowane jako nadmuchiwany namiot imprezowy, nadmuchiwany namiot imprezowy, nadmuchiwany namiot reklamowy, nadmuchiwany namiot sportowy, nadmuchiwany namiot wystawowy, nadmuchiwany namiot ślubny, namiot z nadmuchiwanym magazynem, namiot do wypoczynku i namiot.  Pozycja IT-186
Rozmiar 13m Diax 11m H lub może być zatrzymany
Materiał Plandeka PVC
kolor biały lub można go dostosowaćWięc pytania, które mogą Cię zainteresować:

P: Jak napompować nadmuchiwany namiot?

Odp .: Może być pompowany przez elektryczną dmuchawę / pompę. Zazwyczaj nadmuchiwanie namiotu trwa od 3 do 30 minut w zależności od projektu.

P: Czy możemy używać nadmuchiwanego namiotu na wietrze?
Odp .: Tak, sam namiot jest zazwyczaj ciężki, aby można było stabilnie stać, robimy pierścienie D i liny łączące, aby wiązać je dla większej stabilności. Możesz również użyć worków z piaskiem lub worków z wodą, aby zwiększyć stabilność. Jednak użyj w zależności od rzeczywistej sceny.

P: Czy możemy wykonać nasze nadruki z logo?
O: Tak. Może to być dodatkowo obciążone w zależności od ilości, koloru druku i rozmiaru. Możesz wysłać nam wysokiej rozdzielczości kompozycję w formacie AI, JPG, PDF lub PSD lub zaprojektujemy dla Ciebie.

P: Czy możesz wysłać mi szkic projektu, aby potwierdzić przed produkcją?
O: Tak. Po złożeniu zamówienia możemy użyć niestandardowych wymagań, aby utworzyć szkic projektu i rozpoczniemy produkcję po potwierdzeniu.

P: Jakie akcesoria zostaną uwzględnione?
O: Liny kotwiczące, zestawy naprawcze (ten sam materiał i klej).


Poniżej znajduje się kontrola jakości w celach informacyjnych:

Kontrola jakości-1

Kontrola jakości-2

Zapytanie