Tymczasowy kształt dmuchanej ściany działowej

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Tymczasowy kształt dmuchanej ściany działowej


Szczegół:
Rozmiar: 3 x 1,5 x 2,3 m
Mateiral: nylon Ripstop z plandekami PCV (pcv lub oxford) / PVC

  

Ta specjalna nadmuchiwana ściana o kształcie fali sprawia, że ściana jest wyjątkowa niż inne płaskie ściany. Korzystanie z tej nadmuchiwanej ściany do tworzenia wewnętrznych pomieszczeń, dzięki czemu cała klasa kosmiczna się podnosi. Nadmuchiwany miękkim materiałem i szykowatym wzorem, dający człowiekowi komfortowe wrażenia, bez względu na obiad czy spotkanie lub konferencję w środku, ludzie będą czuć się szczęśliwi.
Nadmuchiwana ściana dwuwarstwowa do pokoju wewnętrznego, nadmuchiwana ściana, nadmuchiwany pokój, nadmuchiwany pokój, nadmuchiwana ściana w kształcie fali, nadmuchiwane biuro, nadmuchiwany bar, nadmuchiwana sala konferencyjna, nadmuchiwana sala konferencyjna, nadmuchiwana jadalnia

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią nadmuchiwaną ścianę z dmuchanymi przejściami w kształcie strefy z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie