Tymczasowy nadmuchiwany namiot na namiot

Szczegóły produktu


Tymczasowy nadmuchiwany namiot na namiot


Szczegół:

nadmuchiwany pod  nadmuchiwane biuro w torbie (OIAB)

Instrukcje namiotu nadmuchiwanego:

Nadmuchiwana kabina jest szeroko stosowana w biurze, weselu, przyjęciu urodzinowym, imprezie itp. Zapewnia mnóstwo zabawy dla wszystkich, niezależnie od tego, czy wydarzenie odbywa się na zewnątrz, czy w budynku, nadmuchiwane urządzenie można ustawić w dowolnym miejscu. Ustawienie i wyłączenie zajmuje tylko kilka sekund.


Tworzy atrakcyjną atmosferę i zachwycające tło, które sprawią, że Twoje zdjęcie będzie wyjątkowe i imponujące. Korzystanie z nadmuchiwanego stoiska fotograficznego naprawdę zrewolucjonizowało świat fotografii, tworząc niesamowity scenariusz na każdą okazję lub wydarzenie.

Tutaj prezentuję gorący namiot nadmuchiwany Yolloy dla fanów , jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do mnie.

przezroczysty PVC nadmuchiwany namiot kopułowy na kemping trawnik

Przezroczysty namiot jako całość cechuje się bardziej luksusowym wyglądem i wyglądem, wizja będzie bardziej otwarta, jeśli noc z wykorzystaniem światła będzie miała lepszy efekt i atmosferę


Inflatable shelter tent for racing show

Nadmuchiwany namiot ochronny na pokaz wyścigowy

Nadmuchiwany namiot jest schronieniem chroniącym przed burzą, światłem słonecznym i tymczasowym schronieniem. Multi-canvas, wraz z obsługą rzeczy, można usunąć w dowolnym momencie transferu. Namioty są przenoszone w postaci części i montowane na scenie.


7m planetario inflable

7m planetario inflable

Dmuchane namioty planetarne kopułowe są szeroko umieszczane w różnych filmach wewnętrznych lub zewnętrznych, o różnej wielkości pomieszczenia. Edukacja kinowa Planetarium jest bardzo popularna. Ludzie będą mieli silny wpływ wizualny na namioty kopułowe planetarium.




Hot Tags: tymczasowe nadmuchiwane strąki namiotu, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like