Nadmuchiwane Wild Camping Lodge z Airbed

Szczegóły produktu


Nadmuchiwane Wild Camping Lodge z Airbed


Szczegół:
Planujesz wycieczkę z rodziną? Jakie są podstawowe artykuły kempingowe? Tak, po pierwsze, musimy rozwiązać problem spania. Chcesz mieć darmową wycieczkę na świeżym powietrzu? A może pójdziemy na camping namiotowy? Jeśli tak, to lekkie namioty są najlepszym wyborem, a jednocześnie lepiej jest potwierdzić, jeśli masz łóżko, będzie świetnie.
Tutaj tak, naprawdę mamy dobre rozwiązanie dla wszystkich wniosków. Zobacz zdjęcie, możesz wiedzieć, najbardziej widoczne jest to, że ma nadmuchiwane łóżko z namiotem namiot kempingowy. I zobaczyć wyraźnie na końcu? Tak, to jest poduszka; to naprawdę przyjazny projekt. Na końcu poduszki stosujemy specjalnie podwójną warstwę. Nawet jeśli coś spadnie na tym końcu, może zostać odesłane z powrotem do namiotu. Po bokach znajdują się również moskitiery. Masz wielu przyjaciół naraz i chcesz mieć własną prywatność? Zobacz na zewnątrz, mamy rzepy do łączenia namiotów, a domek kempingowy jest jednym namiotem dla mężczyzn. Jeśli mamy pary, mamy większe.

  

Wiele osób woli te lekkie namioty, zobaczmy wagę namiotu, to tylko 20 kg, to nie jest problem dla większości osób. A kiedy jest zapakowany, ma mały rozmiar. Tak więc bez względu na bagażnik czy miejsce siedzące, nie stanowi to problemu. Lubię to? Więc chodźmy na kemping! Dostosowane mogą być akceptowane. Każdy szczególny wymóg dotyczący rozmiaru, koloru i logo, pls prosimy dać mi znać.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, nadmuchiwany, dziki domek kempingowy z poduszką powietrzną na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwane dzikie camping z airbed, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również