odkryty nadmuchiwany namiot Sukkah

Szczegóły produktu

odkryty nadmuchiwany namiot Sukkah


Ten nadmuchiwany namiot powietrzny jest przeznaczony do użytku komercyjnego i może być szeroko umieszczany w okazji imprez na świeżym powietrzu w celach reklamowych, ceremonii otwarcia, tymczasowego magazynu itp .; przyniosą one duży efekt wizualny i efekt reklamowy.


Możesz przechowywać go bardzo łatwo. Zostało zatwierdzone przez Koszary przez prawosławnych rabinów. Sukka ma specjalną pompę, która jest wrażliwa na ruch i ciśnienie, która działa automatycznie, gdy Sukka potrzebuje powietrza. Nie ma potrzeby, aby dotknąć go podczas wakacji, który automatycznie się pompuje. Best of Rabbi byli pod wrażeniem i zatwierdzili to Sukkah. Najważniejszą rzeczą jest to, że jest przygotowana i jest koszerna dla Sukkot.


Jest dostępny w torbie z plandeką z PCV. Możesz go złożyć i zabrać ze sobą na wycieczki. Stabilność Sukka zależy od niektórych pierścieni D przyspawanych do ram powietrznych, a klient może użyć pewnych sznurów, aby mocno związać sukę, która zachowuje równowagę przy każdej pogodzie.


Zaletą tego nadmuchiwanego namiotu powietrznego, który wykonaliśmy:
1. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem dla wszystkich pracowników naszej firmy w zakresie opieki i myślenia w pierwszej kolejności, a my zawsze produkujemy i dostarczamy bezpieczne pontony w tych latach;
Cały materiał naszych nadmuchiwanych namiotów pneumatycznych spełnia normę EN71-2-3;
Wszystkie nasze nadmuchiwane namioty pneumatyczne spełniają normę EN14960 (2013);
Wszystkie dostarczone przez nas dmuchawy spełniają standard CE, UL.
2. Nasza firma specjalizuje się w produkcji dmuchanych w tych latach, a my mamy 10 lat doświadczenia w produkcji nadmuchiwanych i na wywóz do dowolnego kraju na całym świecie;
Nasz personel fabryczny jest absolutnie sprawny, a nasi handlowcy są ekspertami!
3. Ze względu na silną wiarę w pontony, które wykonaliśmy, zapewniamy 3 lata ograniczonej gwarancji na nasze nadmuchiwane produkty.

4. Nie tylko zapewniamy doskonałą obsługę przed złożeniem zamówienia, co jest ważniejsze, zapewniamy zadowalającą obsługę pocztową, w tym QC, wysyłkę, zapytania jakościowe, a nawet konflikt itp .; możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez spotkanie na miejscu, skype online, telefon, faks itp.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani odkryty nadmuchiwany namiot Sukka na sprzedaż w swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: odkryty nadmuchiwany namiot Sukkah, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like