Nadmuchiwana osłona sceniczna

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana osłona estradowa

Może być stosowany jako nadmuchiwana osłona sceniczna, która jest bardzo dobrym wyborem na imprezy plenerowe, promocję sprzedaży, koncert. Wykonany jest z materiału oxford.

1. Rozmiar: 8 * 4 * 4m
2. Materiał: oxford
3. Wight: 33 kg
4. Rozmiar opakowania: 52 * 57 * 57

Bardziej ogólne szczegóły dotyczące jakości naszych okładek dmuchanych są następujące:

1. Rzeczywisty i trwały materiał

Najwyższej jakości mateiral są zawsze stosowane na naszych pontonach, a wszystkie z nich pochodzą od jednego z najlepszych dostawców materiałów w Chinach - chemicznego Plato; Wszystkie materiały, które aplikujemy spełniają EN71-2-3.

2. Precyzyjna maszyna szwalnicza i kunsztowne wykonanie szycia

Wszystkie nasze nadmuchiwane szwy są zszywane przez precyzyjną maszynę do szycia z superexcellent 9 w jednym wodoodpornym nici nylonowej, długość każdego zszywania wynosi około 4 mm, co jest najwyższym standardem w nadmuchiwanym polu; co najważniejsze, zawsze stosujemy podwójne szwy w pontonach i poczwórnych szwach w pozycjach o dużej sile i nacisku ze skoków.

3. Precyzyjna spawarka ciepła i opracowane prace spawalnicze

Wszystkie nasze hermetyczne pontony wykonane są z wielofunkcyjnej spawarki o wysokiej temperaturze, która jest niezbędna i wydajna dla masywnych, hermetycznych pontonów, takich jak nadmuchiwane zabawki wodne, sereny zorb, baseny, hermetyczne namioty nadmuchiwane itp .; Opierając się na naszej idealnej konstrukcji, możemy idealnie uszczelnić wszystkie elementy materiału razem na dowolnych rozsądnych pontonach i zgrzać wszystkie nasze hermetyczne pontony z najwyższą jakością i wysoką skutecznością.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią nadmuchiwaną scenografię ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwana osłona estradowa, producenci, dostawcy, fabryka, tania, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like