Nadmuchiwany namiot powietrzny na dachu

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nasze nadmuchiwane pokrowce na sceny są szybkie i łatwe do zainstalowania zarówno na platformie estradowej, jak i bezpośrednio na ziemi i mogą zostać wzniesione przez małą załogę, dzięki czemu można pokonywać wiele różnych miejsc.

680_0

Imię Nadmuchiwany namiot powietrzny na dachu
Pozycja IT-018-2
Rozmiar 10mL * 8mW * 5mH
Kolor Zielony / biały / czarny lub można go dostosować
Materiał Plandeka PVC
Miejsce pochodzenia Guangzhou, Chiny

Produkujemy szeroką gamę budynków nadmuchiwanych i zadaszeń o szerokości od 3 do 15 metrów i są one dostępne w wielu różnych kolorach. Jesteśmy również w stanie wyprodukować według własnych specyfikacji.
Podobnie jak w przypadku naszych dmuchanych budynków, okładki sceniczne wyglądają dobrze i przyciągają wzrok szczególnie dzięki zwisającemu szczytowi, który zapewnia profesjonalną oprawę na scenie, a także zapewnia lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Mogą być wykorzystywane w pracach telewizyjnych i filmowych, dużych wystawach, drogowych pokazach radiowych, teatrach, szkołach i wszelkiego rodzaju koncertach i prywatnych imprezach na całym świecie.

Każdy etap obejmuje testowanie w naszej fabryce przed wysyłką do klienta, a także sposób, w jaki wyglądają, gdy są instalowane na imprezie plenerowej. Tutaj więcej szczegółów namiotu jak poniżej:

oczko na tylne drzwi

Wiertła do zakotwiczenia namiotu


  w środku stiching  


widok szycia

                                                  

rura wlotu powietrza

ściana wewnętrzna


Tylne drzwi mogą być wyjmowane, gdy tło nie jest potrzebne, można je usunąć.

Więcej informacji, skontaktuj się z nami.Zapytanie