Nadmuchiwany pub Pop-up

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

W dzisiejszych czasach coraz więcej rodzajów nadmuchiwanych namiotów barowych wychodzi na plażę, podwórko, centrum miasta, plaże i tak dalej na wiele różnych wydarzeń. Nadmuchiwane namioty pubowe są bardzo popularne nie tylko dlatego, że są piękne, ale także mają niewielkie rozmiary, są przenośne, łatwe w konfiguracji i tak dalej. Wszystkie zalety sprawiają, że ludzie lubią wynajmować nadmuchiwane budynki na imprezy, co sprawia, że biznesmen wynajmu baru zarabia dużo pieniędzy.

6M940Q [Y7H75BZ]) B% 5 USD (HU_ 副本

Nazwa produktu

Nadmuchiwany pub Pop-up
Pozycja IT-213-1
Rozmiar 8 ml x 6,5 mW x 7,5 mH
Materiał Plandeka PCV
Waga 250 kg
Miejsce pochodzenia Guangzhou, Chiny

Dla powyżej nadmuchiwanego pubu pop-up, zrobiliśmy go z komercyjnego materiału, który ma wysoką trwałość, odporność na promieniowanie UV, trudnopalny, wodoodporny i bez ołowiu. I wykonujemy budynki nadmuchiwane zgodnie z CE i EN71. Wszędzie podwójnie ściegamy i czterokrotnie ściegiem w dolnym miejscu. Używamy mocnego zamka błyskawicznego, a na zewnątrz zamka znajduje się osłona zamka, a także wykonujemy wiele pierścieni zapinanych do naprawy. Ponadto oferujemy również dmuchawę z certyfikatem UL.

Nasze usługi:

1. Odpowiemy na Twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon otwierają się 24 godziny na żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinny test zauroczenia i deflacji dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Śledzimy Twoje usługi posprzedażne, jeśli coś nie będzie satysfakcjonujące, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.

Dostosowane może być do zaakceptowania. Jeśli jakiekolwiek wymagania, pls prosimy o poradę. Lub jeśli masz szkic i kilka specjalnych pomysłów, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą dla idealnych nadmuchiwanych przedmiotów, które chcesz.


Zapytanie