Nadmuchiwany Namiot Namiotowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Kiedy widzimy ten nadmuchiwany namiot, wszyscy myślimy, że jest bardzo dobry na wesele. Tak, poprawnie. To jest naprawdę bardzo popularne na weselu. Ale oprócz ślubu, ten biały namiot jest również odpowiedni na inne wydarzenie, takie jak urodziny, uroczystości lub promocje firmowe i tak dalej. Jest szeroko stosowany na wiele okazji.

Ten duży biały namiot został zaprojektowany dla brytyjskiego klienta, który zapytał o efekt światła w nocy. Nasz projektant i pracownik bardzo dużo pracowali, aby namiot był wyposażony w światła LED. Po nadmuchaniu w nocy, ten duży biały namiot wygląda wspaniale. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, gdy zdajemy sobie sprawę z pomysłu klienta.

inflatable marquee entryinflatable marquee with lights at night

Stabilność jest bardzo dużym i ważnym czynnikiem podczas pracy. Po wielu kalkulacjach naszego inżyniera decydujemy się na użycie rur o średnicy 0,9 m, nawet jeśli może to spowodować wzrost kosztów. Ale widząc ostateczny towar, myślimy, że to, co myśleliśmy i co płacimy, jest warte. Przy tej wielkości rury nadmuchiwany namiot jest bardzo łatwy w instalacji i konfiguracji.

Oprócz rozmiarów rur, wszystkich otwartych zamkniętych okien bocznych, przezroczystych, zgrzewanych okien, świateł itp., Wszystkie detale są dla nich bardzo ostrożne, a dobre detale składają się na ostateczny dobry element.

FAQ
A co z rozmiarem i kolorem?
Rozmiar i kolor można zmienić zgodnie z własnymi wymaganiami lub zgodnie z naszym katalogiem.

Jaki jest twój materiał?
Dysponujemy szeroką gamą pontonów i różnorodnych materiałów do wyboru. Zwykle używamy peceta 1000D 0.55mm / 0.5mm PVC lub 15oz plandeki z PCV do nadmuchiwanej gry do szycia, materiału super elastycznego 8oz, materiału typu stong oxford lub nylonu powlekanego PCV do pontonów reklamowych, Plandeka PCV 0,6 mm / 0,9 mm do szczelnych gier wodnych, plandeka PCV 0,5 mm / 0/6 mm do zaplombowanych namiotów. Zasugerujemy Ci odpowiedni materiał na odpowiedni produkt i spełnimy Twoje pragnienie dotyczące materiału.

Wydaje czas?
Nasz regularny czas produkcji pontonów 1 pc wynosi 7 ~ 10 dni, a 20 ~ 30 dni na zamówienie kontenera. Może być +/- w zależności od projektu i wymiarów.

Czy możesz zaoferować wentylatory elektryczne?
Możemy zaoferować różne typy dmuchaw CE / UL dla różnych rynków. Są w innej mocy i wtyczce.
Co z dostawą?
Metody wysyłki: Wysyłka drogą morską, lotniczą, kurierską (DHL / UPS / TNT / FEDEX / ARAMEX) jest dostępna dla klientów. Opłata za fracht może zostać opłacona z góry lub pobrana.

Jak długo trwa dostawa?
kurierem / samolotem: około 3 ~ 6 dni roboczych po towarach w samolocie. drogą morską: około 25 dni roboczych po towarach na pokładzie.

Jakie są różnice między produktami w magazynie a produktami niestandardowymi?
Należy pamiętać, że z wyjątkiem produktów dostępnych w magazynie, wszystkie produkty BenAo są produktami niestandardowymi (elementy niestandardowe obejmują logo inne niż BenAo, banery, drukowanie i projekty itp.) I podlegają 50% depozytowi przed produkcją, 50% salda płatności przed dostawa produktów po zakończeniu produkcji. Jeśli chodzi o produkty w magazynie, klienci będą musieli zapłacić w całości przed dostawą.

Czy mogę zapłacić za pośrednictwem PAYPAL?
Tak, ale tylko dla zamówienia próbki, poniżej 200 USD, 100% płatności z góry.

Jaki jest okres gwarancji?
Produkty reklamowe, takie jak namiot, łuk, modele są objęte gwarancją przez 1 rok, gry takie jak slide, bouncer, combo mają 2 lata, a dmuchawy i pompa powietrza z 3 miesiące

Jak odwiedzić swoją fabrykę?
Przed wizytą klienta w naszej fabryce lub firmie możemy pomóc w rezerwacji hotelowej, odebraniu i innym względnym uzgodnieniu.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani namiot dmuchany na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie