Nadmuchiwany namiot do gry w golfa

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwany namiot do gry w golfa


Szczegół:
Duży nadmuchiwany namiot do gry w golfa
Duża nadmuchiwana klatka treningowa do gry w golfa, która pozwala lepiej widzieć rzutowane kule lotu niż mniejsze siatki treningowe. Siatka jest wyposażona w wentylator, który może pompować strukturę w zaledwie 30 sekund, gdy nie jest używany, klatka szybko opróżnia się i może być zapakowana w torbę marynarki 2'x3 'do przechowywania lub transportu. Odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i poziomów umiejętności „Nadmuchiwana siatka golfowa” może być umieszczona wewnątrz lub na zewnątrz i jest gwarantowaną atrakcją zarówno dla uznanych golfistów, jak i tych, którzy chcieliby po prostu spróbować. Jeśli planujesz wprowadzenie produktu, dzień otwarty, wystawę lub inne wydarzenie wewnątrz lub na zewnątrz, nasze przenośne sieci i cyfrowy sprzęt do analizy huśtawki stanowią doskonałą okazję do wykorzystania marketingowej siły golfa w celu przyciągnięcia klientów.

zawór powietrza

D-ring

wyjmowana siatka

Struktura powietrza jest szczelna, a środkowa siatka udarowa może być zdejmowana.

Jeśli potrzebujesz innych wzorów nadmuchiwanego namiotu, skontaktuj się z nami i odwiedź naszą stronę internetową firmy.

  

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot treningowy do koszykówki z profesjonalną i produktywną fabryką. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie