Nadmuchiwane Wystawa Clamshell Building

Szczegóły produktu


Nadmuchiwane Wystawa Clamshell Building


Szczegół:
Nadmuchiwane clamshell Event mają kształt zamkniętej nadmuchiwanej klapki, z wbudowaną dmuchawą.
które tworzą piękny i elegancki design, z prostymi konturowymi żebrowanymi ścianami. Nadmuchiwana klapka jest wykonana z lekkiego materiału ripstop, dla lekkiego przenoszenia i jest dostarczana we własnej małej sznurkowej sznurkowej torbie.
Idealny na wewnętrzne wystawy lub konferencje, gdzie wymagana jest prywatność małych grup. Nadają się do stworzenia swobodnej rozmowy kwalifikacyjnej lub demonstracyjnej, można je szybko i łatwo zainstalować w kilka minut.
Oferowany jest szereg podstawowych kolorów i ponownie dostępne jest wewnętrzne oświetlenie do miękkiego oświetlenia tła.
Samozamykanie po prostu pociągając dwie zakrzywione ściany zewnętrzne razem, nadmuchiwane klapki mogą całkowicie zamknąć ich wewnętrzną powierzchnię lub można je pozostawić otwarte do oglądania wnętrza pomieszczenia.

   

Dostosowane mogą być akceptowane. Każdy specjalny wymóg, pls prosimy dać mi znać.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, pneumatyczny hangar wystawowy na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany budynek wystawowy clamshell, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like