Inflatable Concert Stage Cover

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Inflatable Concert Stage Cover


Szczegół:
Zastosowanie: wystawy, radiowe road-show, teatry, szkoły i wszelkiego rodzaju koncerty i prywatne uroczystości na całym świecie itp.
Podobnie jak w przypadku naszych nadmuchiwanych budynków, osłony scen wyglądają dobrze i przyciągają wzrok, szczególnie dzięki szczytowi z wysuniętym podbiciem, aby nadać scenie charakterystykę profesjonalnego wyglądu, a także zapewnić lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Jest łatwy w konfiguracji i deflacji.
Produkujemy szeroką gamę dmuchanych okładek i daszków o szerokości od 3 do 15 m, dostępnych w różnych kolorach. Jesteśmy również w stanie wyprodukować według własnych specyfikacji.
Poniżej więcej zdjęć do ref. jeśli potrzebujesz jakiegoś podobnego przedmiotu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz jakość, trwałość i tanią nadmuchiwaną scenę koncertową na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie