Namiot imprezowy nadmuchiwany kościół

Szczegóły produktu

Gdziekolwiek chcesz kościoła na ślub lub inne imprezy, przenośny kościół dmuchany będzie pierwszym i najlepszym pomysłem dla ciebie. Po zdobyciu tego pomysłu możesz posiadać kościół w ciągu około 20 dni roboczych. Co więcej, możesz zdobyć to samo co nasz lub zaoferować nam obraz do projektowania specjalny dla Ciebie.

Obiecujemy, że dostaniesz od nas w 100% zadowolony namiot.

Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli tego potrzebujesz. Będziemy oferować najlepszą ofertę dla odniesienia, a także więcej szczegółów na temat tego namiotu.

Więcej zdjęć tego przedmiotu w celach informacyjnych.


design of inflatable church

inside of inflatable churchFAQ

Pytanie 1. Jakie są różnice między szytymi nadmuchiwanymi przedmiotami a zamkniętymi przedmiotami?

Odpowiedź: Nadmuchiwane szyte przedmioty wymagają ciągłego dmuchania. Zapieczętowane przedmioty są przetwarzane za pomocą technologii zgrzewania termicznego i wymagają tylko jednorazowego wysadzenia. Zazwyczaj szyte przedmioty są niższymi kosztami niż przedmioty zapieczętowane.

Pytanie 2. Czy mogę mieć własny projekt z osobistym logo firmy lub sformułowaniem?

Odpowiedź: Dla wszystkich naszych pontonów dostępne jest logo klienta i jego brzmienie. A my potwierdzimy projekt przed rozpoczęciem produkcji, więc na pewno otrzymasz to, co chcesz do rzeczywistego użycia.

Pytanie 3. Jaki rodzaj płatności akceptujesz?

Odpowiedź: Preferujemy T / T lub West Union.


Pytanie 4. Jak długo trwa produkcja?

Odpowiedź: Wszystko zależy, duża ilość będzie potrzebować więcej czasu. Zaczniemy od projektu po otrzymaniu depozytu. Po potwierdzeniu projektu zorganizujemy produkcję. Zwykle produkcja potrwa około 2-3 tygodni. Wyjątek dla pilnego zamówienia)

Pytanie 5. Jak długo potrwa dostawa?

Odpowiedź: Ekspresowym i powietrze zajmie około 4-7 dni, podczas gdy morze zajmie około 25 ~ 35 dni.

Pytanie 6. Czy oferujecie akcesoria takie jak dmuchawy / pompy, zestawy naprawcze?

Odpowiedź: Tak, każdy element jest wyposażony w wystarczającą liczbę dmuchaw / pomp CE / UL (zgodnie z systemem elektrycznym w twoim kraju) i zestawów naprawczych.


Pytanie 7. Czy mogę sprawdzić jakość przed dostawą?

Odpowiedź: Tak, po zakończeniu produkcji wyślemy zdjęcia do sprawdzenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, aby sprawdzić jakość.Hot Tags: dmuchane imprezy kościelne namiot imprezowy, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like