Nadmuchiwana kabina

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwana kabina


Nadmuchiwany namiot kabinowy wykonany jest z plandeki PCV klasy handlowej, która jest trwała, odporna na promieniowanie UV, trudnopalna i w 100% wodoodporna.


Namiot ma podwójne warstwy i jest hermetyczny, dzięki czemu można go trzymać przez wiele dni po napompowaniu przez pompę powietrzną. Do tego namiotu używaliśmy innego koloru plandeki PCV. Wygląda więc jak sala tęczowa.

Drzwi i okna mają opcję klapy. Klient może zwijać zasłony, gdy chcą zapalić jakieś światła. W oknach znajduje się również moskitierka chroniąca ludzi przebywających w pokoju przed owadami.

Tutaj jest więcej p dla odniesienia, sprawdź to poniżej:


Akceptujemy niestandardowe wymiary, projektowanie i druk logo. Jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące tego produktu, daj nam znać.


Nasze Usługi

1. Blueprint zostanie dostarczony przed rozpoczęciem produkcji, abyśmy mogli potwierdzić.

2. Wykonuj ładne i wyraźne zdjęcia po zakończeniu produkcji i pokaż, a następnie dobrze zapakuj i dostarcz.

3. Pokażemy Ci każdy krok instalacji, gdy nie jesteś zaznajomiony z naszymi produktami.

4. Jeśli spotkasz się z jakimkolwiek pytaniem, skontaktuj się z nami, będziemy obsługiwać, dopóki nie będziesz zadowolony.
YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią dmuchaną kabinę na sprzedaż w swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie