Duży biały namiot nadmuchiwany namiot na salon ślubny

Szczegóły produktu


Duży biały namiot nadmuchiwany namiot na salon ślubny


Szczegół:
Kiedy widzimy ten nadmuchiwany namiot, wszyscy uważamy, że jest to bardzo dobre na wesele. Tak, poprawnie. To jest naprawdę bardzo popularne na weselu. Ale oprócz ślubu, ten biały namiot jest również odpowiedni na inne wydarzenie, takie jak urodziny, uroczystości lub promocje firmowe i tak dalej. Jest szeroko stosowany na wiele okazji.
Ten duży biały namiot został zaprojektowany dla klienta z Kanady, zapytali o efekt światła w nocy. Nasz projektant i pracownik bardzo dużo pracowali, aby namiot był wyposażony w światła LED. Po nadmuchaniu w nocy, ten duży biały namiot wygląda wspaniale. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, gdy zdajemy sobie sprawę z pomysłu klienta.
Stabilność jest bardzo dużym i ważnym czynnikiem podczas pracy. Po wielu kalkulacjach naszego inżyniera decydujemy się na użycie rur o średnicy 0,9 m, nawet jeśli może to spowodować wzrost kosztów. Ale widząc ostateczne dobra, myślimy, że to, co myśleliśmy i co płacimy, jest warte. Przy tej wielkości rury nadmuchiwany namiot jest bardzo łatwy w instalacji i konfiguracji.
Oprócz rozmiarów rur, wszystkich otwartych zamkniętych okien bocznych, przezroczystych, zgrzewanych okien, świateł itp. Wszystkie detale są dla nich bardzo staranne, a dobre detale składają się na ostateczny dobry element.

inflatable marquee entry inflatable marquee with lights at night

Aby uzyskać więcej pytań, prosimy o kontakt.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, biały namiot nadmuchiwany do salonu weselnego na sprzedaż w swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: duży biały nadmuchiwany namiot namiotowy do salonu ślubu, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like