Hermetyczne nadmuchiwane schronienie Sukkot Sukkah

Szczegóły produktu


Hermetyczne nadmuchiwane schronienie Sukkot Sukkah


Szczegół:
Nadmuchiwane Airtight Sukkah Na Sukot
Nadmuchiwany Sukkah to idealny sposób na sprawienie, że sukkot jest bryzą. Inflacja zajmuje tylko kilka minut i jesteś gotowy do pracy.
Jest dostępny w torbie z plandeką z PCV. Możesz go złożyć i zabrać ze sobą na wycieczki. Stabilność Sukka zależy od niektórych pierścieni D przyspawanych do ram powietrznych, a klient może użyć pewnych sznurów, aby mocno związać sukę, która zachowuje równowagę przy każdej pogodzie.
Występuje w różnych rozmiarach 3 na 2, 3 na 3 i 3 na 4 lub inny dostosowany rozmiar.
Możesz przechowywać go bardzo łatwo. Zostało zatwierdzone przez Koszary przez prawosławnych rabinów. Sukka ma specjalną pompę, która jest wrażliwa na ruch i ciśnienie, która działa automatycznie, gdy Sukka potrzebuje powietrza. Nie ma potrzeby, aby dotknąć go w czasie wakacji, który nadyma się automatycznie. Best of Rabbi byli pod wrażeniem i zatwierdzili to Sukkah. Najważniejszą rzeczą jest to, że jest przygotowana i jest koszerna dla Sukkot.

  

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie szczelne dmuchane schronienie sukkot sukkah na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: szczelne nadmuchiwane schronienie sukkot sukkah, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like