Nadmuchiwana piłka Yolloy Bumber Zorb Bring Joy

Najlepsze Dmuchane Piłki Do Zderzaków Yolloy 1.5 M 5FT Średnica Ciała Kołatka Ludzka Piłka Chomika Sumo Bubble Piłka nożna zorb dla Dorosłych i Dzieci

Nadmuchiwane nadające się do zabawy piłki zderzakowe są idealną zabawą dla wszystkich grup wiekowych podczas każdej imprezy rekreacyjnej. Ciesz się rodzinną zabawą na plaży, w parku lub na podwórku.


Fantastyczna zabawa na świeżym powietrzu dla dzieci i dorosłych, nadające się do noszenia Bumper Balls mogą toczyć się, bębnić i odbijać, i są podstawą nieskończonej różnorodności gier. Kula zderzaka z perforacją liny zabezpieczającej, użytkownicy mogą bezpiecznie toczyć, opaść, headstand, walczyć i odbijać bez ryzyka kontuzji

Wykonany z wytrzymałego, trwałego, bezwonnego PVC winylu, który jest zgrzewany i testowany pod względem jakości. Kule zderzaka są składane i kompaktowe do transportu i łatwo nadmuchać w ciągu kilku minut.

Bubble Soccer Ball wykonany z 0,8MM materiału PCV, nietoksyczny, bezbarwny, bez smaku. może być całkowicie czysty i wielokrotnego użytku, długość życia do 3-5 lat. Zalecane dla dzieci w wieku 8 lat i więcej.

Piłka do piłki nożnej Yolloy jest odpowiednia dla szkół, ośrodków rekreacyjnych, parków rozrywki, imprezowiczów, nowych i popularnych artykułów sportowych itd. Mamy przyjemność przedstawić nasze najnowsze produkty, zaprojektowane specjalnie, aby spełnić Twoje potrzeby. Zapewniamy, że nasze produkty są niezwykle opłacalne, przyjazne dla użytkownika i przyjazne dla środowiska. Twoja satysfakcja jest naszym głównym priorytetem.