Znakomity gimnastyka nadmuchiwane powietrze utwór Mat

Bezpieczne, zabawne, wielofunkcyjny, przenośne, trwałe. Niesamowite! Air track maty są szybko staje się standardowym wyposażeniem w siłowniach na całym świecie. Z gimnastyki do parkour, z klasy Kung-Fu do fizjoterapii air track maty są świetny sprzęt dla szerokiej gamy sportów. Coraz więcej ludzi będzie mieć wybuch przy użyciu powietrza utwór Mata do poziomu ich umiejętności!

 

To jest dla profesjonalnych gimnastyka powietrza toru
Nawierzchnia powietrza jest całkowicie płaski i twardy, jak podłoga w tumbling, nie wykidajło, nie zakłócające szumy i mniej energii, bardzo stabilne i odporne na wysokie ciśnienie.

 


Nasze maty utwór nadmuchiwane powietrze jest zapieczętowany, nie potrzebują do dmuchawy uruchomić stale, można wysadzić go z pompą przez 10 minut, dobrze ZAMKNIĘTA i silne, powietrze nie uciekną i można mieć cały czas, chyba, że można go opróżnić.


możemy Velcro na torze powietrza, że więcej sztuk można połączyć ze sobą.
Nadmuchiwane utwór ucieka wady o niskiej gęstości, niskie bezpieczeństwo, cienka grubość i niskie wykorzystanie zakresu.


Nasz utwór nadmuchiwane używa nowego badania zero gęstości, trwałe i wymiarowa, szczotkowana tkanina, amortyzację wpływ uszkodzenia, nadmuchiwane Tor ma gruby projekt, 10cm, 15cm, 20cm ochrony jest niezwykle silne, bezpieczne, stabilne i szybkie odbicia, należy zwrócić uwagę do komfortu ludzi zwalnia silny wpływ, wygodne i miękkie, umila ludzkiego ciała w wielu dyscyplinach sportu. Nadmuchiwane ma dobry stabilny efekt antypoślizgowy i specjalny materiał nadmuchiwane toru ma dobry tarcia z ludzkiej skóry.
 

Stosunkowo lekkie i łatwo skonfigurować w siłowni.
Mogą być umieszczone na każdym piętrze.
Wymagane dmuchawy jest bardzo lekkie.
Ciśnienie jest łatwo dostosować w ciągu kilku sekund.
Pompowania i deflacyjne odbywa się w ciągu 5 minut.
Bez hałasu podczas szkolenia 's, ponieważ ciągłej inflacji nie jest wymagane.
Po inflacji Mata będzie utrzymania ciśnienia dla godzin, doładowanie trwa tylko kilka sekund.
Łatwo przenośne z siłowni na siłowni. Po prostu roll up i będzie wystarczająco małe, aby zmieścić się w tylnej części samochodu.
Startu jest miękki, co pomaga zapobiegać urazom.
Odbicia w powietrzu sprawia, że można skakać wyżej i udziela więcej cennego czasu antenowego do pracy na swoją technikę.
Skoki można powtarzać częściej mniej szans na urazy nadużywać niż na tradycyjne szkolenia sprzęt.