Wspaniały namiot z nadmuchiwanym bąbelkiem

Ekshibicjoniści mogliby znaleźć swoje idealne miejsce na nadmuchiwany namiot bąbelkowy. Przezroczysty nadmuchiwany „namiot bąbelkowy” To prawdziwy apartament w dziczy! Wygląda bardziej jak miska ze złotą rybką niż coś, w czym spałbyś.


Dzięki niesamowitym panoramicznym widokom na okolicę, dziwaczne, przezroczyste struktury są zaprojektowane tak, aby przyciągnąć ludzi tak blisko natury, jak to możliwe.


Zobacz: Nowy przezroczysty namiot bąbelkowy został zaprojektowany, aby zapewnić turystom panoramiczny widok na okolicę. Jest częściowo nieprzejrzysty, aby zapewnić mieszkańcom pewną prywatność, a także wspaniały widok na niebo i krajobraz. Bubble Room ma wszystkie udogodnienia pokoju hotelowego i pozwala spędzić niezwykłą noc pod gwiazdami, jednocześnie chroniąc prywatność. To wcielenie dziecięcego domku zabaw. Te czasami całkowicie przezroczyste, a czasem lekko nieprzezroczyste namioty z bąbelkami oferują wyjątkowy sposób podróżowania, zapewniając wizję nocnego nieba podczas odpoczynku w schronie.


Mnóstwo odbić: Przezroczysty i nadmuchiwany namiot bąbelkowy został zaprojektowany, aby zapewnić turystom panoramiczny widok na okolicę


Ale są dalekie od tradycyjnej wyprawy kempingowej - ozdobione szafami, półkami i elektrycznymi lampkami, bąbelki wyglądają bardziej jak ruchomy pokój hotelowy niż zwykły namiot.


Tutaj również opinie nabywców na temat nadmuchiwanego namiotu buble, z namiotem z drzewa bąbelkowego, mogą mieć bardzo dobre odczucia, które pozostają w zgodzie z naturą.


Wspaniały nadmuchiwany namiot bąbelkowy