Zadaszenia scen Znakomity nadmuchiwane muszla koncertowa

                              

Nadmuchiwane pokrycie etapie muszla koncertowa powszechnie są umieszczane w wszelkiego rodzaju imprezy odkryty i również na ceremonii otwarcia, nadmuchiwane etapie pokrywy, która jest bardzo dobrym wyborem dla imprez plenerowych, promocji sprzedaży, koncert, przyniosą ludzi wpływ znacznie visional. Jak to jest pół okładki, ludzie mogą mieć jasną wizję, poza Scenery.It jest również bardzo popularne do wystawy. Jest to dokonywane przez silne plandeką PCW.

Zaprojektowaliśmy dwie różnej wielkości, jeden większy jako L8 * W3.5 * H4.5M, mniejszy rozmiar jako L6 * W2.7 * H3.6M. Które tylko wygląda na bliźniaki umieścić razem. większych wielkości etapie pokrywa tylko 80kgs i mniejszych jeden tylko 50kgs. Jak waga nie jest ciężki, więc może być tylko przez jedną lub dwie osoby. I bardzo łatwe do przenoszenia z jednego miejsca do innego miejsca. Aby skonfigurować namiot, wystarczy 5 minut. i po deflate go, można umieścić w samochodzie bez zajmowania miejsca. jako namiot użycia bardzo wytrzymały materiał, więc można go ponad 2 lata jak gdyby projektu go dobrze. I jeśli stało się każdą dziurę, to jest bardzo prosty w użyciu materiału repaire wobec łatka ono. Tak naprawdę to pomysł bardzo towarów dla strony ruchomego lub muzyki conert. Mamy też inny kolor dla opcji, tak, jeśli potrzebujesz żadnych zadaszenia scen, schronienie etapie, etapie baldachim, produkt ten może być bardzo dobrym pomysłem, istnieje ponad 20 kolorów może być wybrałem na namiot i drukowanie logo mogą być również dostosowane.


Nadmuchiwane dachu dla etapu są szybki i łatwy sposób, aby ująć obszaru stołu montażowego i dodać pewien schronienie na imprezy plenerowe. Szybkie i łatwe do zainstalowania, sezon nadmuchiwane baldachim jest używana w. Pokrywę nadmuchiwane etapie jest możliwe do dowolnej wielkości, wraz z możliwością marki nadmuchiwane baldachim, zarówno wewnątrz, jak i ścian zewnętrznych. Nadmuchiwane zadaszenia mogą być wykonane do bardziej indywidualnego projektu, a nawet może mieć oddzielne otoczony murem z tyłu sceny obszary zamknięte z obszaru głównej scenie. I wybuch w mniej niż dziesięć minut z jego cichy, 3-biegowa dmuchawy. Jego powłoka wytrzymały winyl został przetestowany i okazały się więcej dźwięk wysokiej częstotliwości do publiczności.
 

Mamy do wyboru dużo silniejszy materiału w jakości handlowej, która jest traktowane UV, ognioodporne, wodoodporne i przekazany certyfikat SGS. Ma większą wytrzymałość na rozciąganie. Znosi temperatury od-20 ° C do 70 ° C. Odporność na ogień, woda dowód i bez ołowiu i przeszedł CE, RoHS i SGS, EN ISO, zapewniając wysoką jakość i długą żywotność.
 

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju nadmuchiwane namioty, z doświadczonych i profesjonalnych projektantów i produkcji członków personelu posiadamy własne fabryki, które można zrobić nadmuchiwany namiot jako swoje żądania i dostarczyć wysokiej jakości produkt konkurencyjny Cena, przestrzegamy ściśle do kontroli jakości. Własny własnością marki i niezależnego producenta, z wysokiej jakości i najlepszej obsługi, jak również konkurencyjne ceny.


Wiecej informacji prosimy skontaktować się z nami!