Wygraj mistrzostwa z dmuchaną areną piłkarską

Miasto Pani właśnie zakończyło coroczną mecz piłki nożnej mężczyzn tego popołudnia. Zespół prowadzony przez Savage'a zdobył mistrzostwo. Zespół Savage, ustanowiony trzy lata temu, nie wszedł do pierwszej trójki przed tymi zawodami. Wszyscy byli więc bardzo zaskoczeni, że wygrali mistrzostwo.

inflatable football arena

Kiedy Savage zszedł z podium, reporterzy natychmiast rozeszli się i chcieli go przesłuchać. Publiczność na boisku kibicowała tej drużynie. Savage nie odpowiedział bezpośrednio na pytanie reportera - co jest tym razem sekretem zwycięstwa twojej drużyny. Serdecznie zaprosił reporterów i widzów do odwiedzenia ich miejsc treningowych.

Wcześnie rano następnego dnia ciekawscy dziennikarze i widzowie przybyli na codzienne miejsce treningów zespołu Savage. Savage wskazał na wyjątkowy obiekt na trawie niedaleko, to znaczy stadion, który zwykle trenujemy, i tajną broń do wygrania. Wszyscy byli zaskoczeni, widząc tę ​​ogromną dmuchaną arenę piłkarską.

inflatable soccer field

Savage powiedział, że w mieście jest coraz więcej drużyn piłkarskich, ale jest tylko kilka aren piłkarskich. Ponieważ często tęsknił za miejscem szkolenia, pomyślał o stworzeniu nadmuchiwanego namiotu, który był łatwy do przenoszenia i budowy, a następnie zespół użył tego namiotu do ćwiczeń. Od czasu posiadania tej nadmuchiwanej areny piłkarskiej zespół może ćwiczyć piłkę w dowolnym miejscu i czasie.

Oprócz posiadania wszystkich funkcji zwykłej areny piłkarskiej, ta nadmuchiwana arena piłkarska jest wygodniejsza w użyciu, niezależnie od tego, czy ma być budowana czy transportowana. Mówi się, że wiele drużyn nauczyło się niestandardowych nadmuchiwanych piłek Savage i ma nadzieję, że będą mogły ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie. Niektóre zespoły powiedziały z humorem, że chcą wykorzystać ten sekret, aby wygrać.