Dlaczego wybieramy nadmuchiwane namioty

Obecnie mamy wiele rodzajów namiotów, takich jak namiot reklamowy (namiot promocyjny), namioty wojskowe (namioty cywilne, namioty namiotowe), pawilon dachowy w jodełkę, namioty turystyczne {(namiot 3 sezonowy (zwykłe zajęcia na świeżym powietrzu) i namiot 4 sezonów ( zimowy / alpejski)} namioty ulgowe, nadmuchiwany namiot, namiot dekontaminacyjny itd. Każdy rodzaj namiotu ma swoje zalety, a następnie pokażemy powody, dla których wybieramy nadmuchiwane namioty.

 

Nadmuchiwane namioty posiadają oczywiste zalety w następujących trzech punktach. Po pierwsze, jest to waga. Metalowe namioty wykorzystują żelazną rurę jako wsparcie, więc jej waga jest większa, co powoduje ogromne problemy z transportem. Co więcej, użycie większego wsparcia powoduje zwiększenie obszaru namiotu i większe zapotrzebowanie na łożysko. Spowodowało to, że nośnik podniósł ciężar wzrostu, odpowiadający również użyje grubości ścianki większej niż żelazna, ciężar namiotu również jest większy. I nadmuchiwany namiot, dla stępki gazowej, może być złożony, a żelazna konstrukcja nośna rury ze zwykłego metalowego namiotu, aby to porównać, ciężar jest najwyraźniej lżejszy, a transport jest stosunkowo łatwy.

 

Po drugie, jest to rozmiar. W tym samym rozmiarze, metalowa konstrukcja nośna namiotów, ze względu na istnienie wspornika rury, nie może swobodnie się pakować; Długość podparcia z żelaznej rury jest dłuższa, co prowadzi do tego, że niewiele mniejszych pojazdów nie może włożyć, co zmusiło ludzi do przejścia na duże pojazdy w transporcie. Jeśli chodzi o nadmuchiwany namiot, ze względu na oprogramowanie do nadmuchiwanego stępki i kolumny w deflacji można opcjonalnie składać, to sprawia, że namiot można dowolnie składać i zajmować tylko niewielką objętość, co przynosi duże korzyści w zakresie jego transportu.

 

Po trzecie, jest to wygoda w prostowaniu i usuwaniu. Relatywnie mówiąc, nadmuchiwany namiot można ustawić bardzo wygodnie, wystarczy rozłożyć w namiocie na przestrzeni, przyjąć pompę nożną lub pompę elektryczną. Za kilka minut może być OK. To samo dotyczy zdemontowanych. Rozbiórka i stenty metalowe wymagają większej liczby ludzi, a czasochłonne były dość długie.

 

Przede wszystkim możemy wiedzieć, że w porównaniu z innymi zwykłymi namiotami, próba na nadmuchiwanych namiotach to fantastyczny wybór.