Dlaczego nie skorzystać z nadmuchiwanego ekranu filmu w ten sposób

Coraz więcej osób korzysta z nadmuchiwanego ekranu filmu, aby wyświetlać filmy, ponieważ uważają, że oglądanie filmów w kinie jest bardzo restrykcyjne. Lubią dzielić się jedzeniem z przyjaciółmi podczas oglądania filmów i oglądać śmieszne klipy, które można głośno śmiać. Jednak wiele osób nie wie, że oprócz filmów projekcyjnych ten nadmuchiwany ekran filmowy ma wiele interesujących funkcji. Spójrzmy teraz.

Inflatable Movie Screen

W ostatni weekend Catherine zaprosiła przyjaciół do śpiewania i grillowania w domu. Zainstalowała na podwórzu nadmuchiwany ekran filmu do karaoke. Położyła też dużą trawę na trawniku i przygotowała obfite jedzenie i piwo. Podała wyjaśnienie, lubi śpiewać z przyjaciółmi, ale często nie może zarezerwować pokoju do śpiewania. Wykorzystała więc ten gigantyczny dmuchany ekran, aby zbudować platformę do śpiewania na świeżym powietrzu. W ten sposób może zaprosić przyjaciół do śpiewania w dowolnym momencie, nie martwiąc się o znalezienie odpowiedniego miejsca.

Czy wiesz? Ten nadmuchiwany ekran filmu na zewnątrz jest niesamowity! Ma wiele funkcji i zastosowań, które szczególnie lubię. Jestem przyzwyczajony do zapraszania znajomych do powrotu do domu, aby spędzić ze mną weekend. Mogę używać gigantycznego nadmuchiwanego ekranu do wyświetlania filmów, śpiewania, oglądania gier i organizowania małych imprez prywatnych. Moi przyjaciele również uważają, że jest to po prostu bardzo dobre narzędzie rozrywkowe. Dzięki temu nadmuchiwanemu ekranowi filmowemu, bez względu na to, czy oglądamy film, czy oglądamy grę, jesteśmy bardzo wygodni i nie będziemy przeszkadzać. Catherine powiedziała radośnie.

Oto kilka wskazówek. Kupując nadmuchiwany ekran filmu na zewnątrz, wybierz odpowiedni rozmiar w zależności od liczby osób i wielkości miejsca. Nie używać w czasie burzy, aby uniknąć uszkodzenia produktu lub zdarzeń związanych z bezpieczeństwem. Napompować i spuścić powietrze zgodnie z instrukcją obsługi i zwrócić uwagę na przechowywanie.

Zdjęcia pokazują:

Outdoor Inflatable Movie Screen Giant Inflatable Screen For Projection Inflatable PVC Screen