Dlaczego ten nadmuchiwany namiot kopułowy Igloo jest tak popularny?

Arktyka jest bardzo zimna, a temperatura przez cały rok jest o kilkadziesiąt stopni poniżej zera. Eskimosi mieszkali w Arktyce od pokoleń i mieszkali w domach z lodu i śniegu. Czy nie jest zimno mieszkać w igloo? To powinno być pytanie, które ludzie są bardzo ciekawi.

W Arktyce prawie nie ma śniegu, jak ogromny świat śniegu. Temperatura wynosi zwykle około minus 40 stopni do minus 50 stopni. Lokalny brak materiałów budowlanych, więc Eskimosi pomyśleli o użyciu kostek lodu do budowy domów. Te domy zbudowane z lodu to igloo, które teraz widzimy. Ze względu na wpływ otaczającego środowiska, igloo może pozostać nietopiony przez długi czas.

inflatable igloo

Ponieważ jest wykonany z lodu, wszyscy naturalnie myślą, że igloo jest również bardzo zimny. Ale w rzeczywistości igloo ma dobry efekt rozgrzewający. Może nie tylko blokować wiatr i śnieg na zewnątrz, ale także oddziela powietrze wewnętrzne i zewnętrzne. Co więcej, igloo ma na ogół tylko jedno wejście i nie ma okien, więc ciepło w środku jest mniej podatne na rozproszenie. Niektóre igloo mogą nawet ogrzać ogień w środku.

To igloo jest piękne i praktyczne. Gdy temperatura zewnętrzna wynosi minus 40 stopni, dobry igloo może utrzymać temperaturę wewnętrzną około 0 stopni. W normalnych okolicznościach igloo jest budowane w otwartym i słonecznym miejscu, jego najbardziej wyjątkowy jest kształt kopuły. Ten igloo bez żadnej konstrukcji nośnej jest bardzo mocny i niezawodny. Eskimosi żyli w takich igloo od pokoleń i stali się pięknym cudem świata.

inflatable dome tent

W białym świecie igloo są jak śnieżki. Z daleka wyglądają bardzo pięknie i uroczo. Ze względu na unikalny kształt ludzie są ciekawi i lubią igloo. W miejscu o ciepłym klimacie ludzie nie byli w stanie zbudować takiego domu, więc wszyscy pragną poczuć się jak w igloo.

Na szczęście mamy nadmuchiwany namiot wzorowany na igloo. W tym nadmuchiwanym igloo możemy sobie wyobrazić życie w prawdziwym domu z lodu. Nadmuchiwane igloo mają wiele zastosowań, takich jak biwakowanie, imprezy, festiwale, wystawy promocyjne, reklama itp., Aby zaspokoić różne potrzeby biznesowe i rekreacyjne.

Ponieważ jest to produkt nadmuchiwany, można go usunąć. Nadmuchiwany namiot kopułowy może być używany w wielu miejscach, wystarczy napompować go dmuchawą. Gdy nie jest używany, można go złożyć i przechowywać w sposób spuszczony z powietrza, co pozwala również zaoszczędzić miejsce. Możesz łatwo doświadczyć przyjemności życia w igloo bez konieczności odwiedzania Bieguna Północnego. Ten nadmuchiwany igloo może spełnić Twoje życzenia.