Dlaczego nadmuchiwany namiot jest lepszy?


Po przeczytaniu tak wielu artykułów na ten temat   nadmuchiwany namiot (możesz go kliknąć, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nadmuchiwanego namiotu pokazanego powyżej.), możesz być chętny na bardziej profesjonalny artykuł, aby dokładnie wiedzieć, jaki jest namiot nadmuchiwany. W tym artykule postaram się wyjaśnić wszystkie szczegóły dotyczące nadmuchiwanego namiotu.


Po pierwsze, wydajność nadmuchiwanego namiotu jest dość genialna. Jego budowa i rozbiórka są stosunkowo proste, można je zainstalować lub rozebrać w bardzo krótkim czasie, aby zaoszczędzić cenny czas, ponieważ nadmuchiwany namiot wykorzystuje wysokiej jakości wodoodporne płótno PCV, jest lepiej izolowany, odporny na rozdarcie, wytrzymałość na rozciąganie, odporność na starzenie i długa żywotność. Ogólnie rzecz biorąc, nadmuchiwany namiot ma ciągłą żywotność 2 lata.

W porównaniu z tradycyjnymi namiotami, ponieważ metalowe namioty stentowe wykorzystują żelazo jako rusztowanie, ich waga jest stosunkowo duża, co powoduje problemy z transportem i przesuwaniem, zwłaszcza w obszarze dużego namiotu, stosowanie stentów jest coraz bardziej powierzchnia namiotu wzrasta, zapotrzebowanie na łożysko jest większe, co spowodowało wzrost ciężaru łożyska wspornika, odpowiadająca mu również spowoduje, że rura będzie grubsza, a zatem ciężar namiotu jest większy.

Jednakże, nadmuchiwane namioty wykorzystują nadmuchiwany kil, który można złożyć, jest to oczywiście lżejszy ciężar, tak że w transporcie jest stosunkowo łatwy.

Weźmy dwa różne namioty o takiej samej objętości jak przykład, namiot metalowej konstrukcji nośnej, ponieważ istnienie podpory rurowej nie można swobodnie pakować. A jeśli ogólna długość podparcia rury jest dłuższa, pojazd będzie zbyt mały, aby go załadować, tak że w razie potrzeby transportu potrzebne są większe pojazdy.

Ale nadmuchiwany namiot, ponieważ jest miękki i wykorzystuje nadmuchiwany kil, może być opcjonalnie złożony po opróżnieniu. Taka konstrukcja sprawia, że namiot może być swobodnie składany po użyciu, zajmuje tylko bardzo małą objętość, można łatwo używać małych pojazdów domowych i konwencjonalnych pojazdów do przenoszenia go, co oznacza wygodniejszy transport.

Na koniec, metalowe namioty stentowe potrzebują więcej ludzi do wzniesienia, czas montażu jest dłuższy. Ponieważ namiot jest większy, potrzebnych będzie więcej osób, czasochłonne będą stosunkowo dłuższe.

Nasz nadmuchiwany namiot ma więc dużo wygody. Po prostu wyposaż się w jeden i ciesz się szczęśliwym życiem!