Biały dwuwarstwowy nadmuchiwany namiot sportowy

Uprawianie sportu to dobry sposób na zachowanie zdrowia. Coraz więcej osób lubi grać w koszykówkę, tenisa, piłkę nożną lub inne sporty w wolnym czasie. W wielu prowincjach odbywa się więcej zawodów sportowych, ponieważ rządy zachęcają swoich ludzi do uprawiania większej ilości sportu, aby zachować formę. Wygodne sporty, takie jak tenis stołowy, piłka nożna itp., Są bardziej popularne.


Istnieje wiele boisk do uprawiania sportów na świeżym powietrzu i kilka miejsc do uprawiania sportów w pomieszczeniach, ponieważ koszt budowy wewnętrznego boiska sportowego jest wyższy niż budowa na zewnątrz. Jednak boiska sportowe na świeżym powietrzu są łatwe do złamania, ponieważ są eksplodowane na słońce, deszcz, wiatr i śnieg każdego dnia. A kiedy pogoda jest zła, ludzie nie mogą uprawiać sportów jak zwykle. Teraz rodzaj nadmuchiwanego namiotu sportowego może stworzyć dla Ciebie idealne boisko sportowe. Jest to pokazane jako następujące zdjęcie.


Ten nadmuchiwany namiot sportowy jest przenośny, dzięki czemu można go przenieść na boisko sportowe, aby był szczytem pola i utrzymywać deszcz, słońce lub śnieg poza polem. W rezultacie gry sportowe utrzymujące się w środku mogą być kontynuowane.


Namiot ten wykonany jest z plandeki PCV lub nylonu powlekanego PCV. Jest trwały i może być używany przez kilka lat. Posiada dwuwarstwowy materiał, dzięki czemu jest bardziej stabilny i trwały. Na długich bokach znajdują się dwoje drzwi i po cztery okna z każdej strony. Drzwi i okna mogą utrzymać cyrkulację powietrza, aby utrzymać świeżość. To sprawia, że warunki sportowe są bardziej komfortowe. Na szczycie namiotu znajduje się sześć przezroczystych okien pokrytych przezroczystą plandeką PCV. Ta struktura może pozwolić na transmisję światła w namiocie i sprawić, że wnętrze będzie jasne.

 inflatable sports tent

Ten namiot ma 20 metrów długości, 10 metrów szerokości i 5 metrów wysokości. Jest to zgrzewanie za pomocą maszyny wysokotemperaturowej i podwójne lub poczwórne szwy za pomocą gwintu bezołowiowego o dużej wytrzymałości. Jest trwały i bezpieczny.


Z tym nadmuchiwanym namiotem sportowym możesz uprawiać sport lub utrzymywać grę sportową tak długo, jak chcesz, ponieważ pogoda nie wpłynie zbytnio na pogodę. To nie tylko zapewnia jasny stan, w którym możesz uprawiać sport, ale także może przygotować dla ciebie świeże powietrze. Jednym słowem nadmuchiwany namiot sportowy sprawia, że uprawianie sportu jest wygodniejsze i łatwiejsze.